Jump to content

VW Golf .:R - The blue rabbit


DarianM

Postare recomandată

Da am obs :)) te-am depasit cu vw bora de gj, nasol si cu consumul ala mi-ar fi placut sa te vad cum demarezi de langa mine.

Link către comentariu
  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DarianM

    105

  • JUG

    31

  • Kostas

    29

  • xht20

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu erai ala de dadea flashuri in.disperare :))). eu eram pe cruise control langa un tir si nu aveai rabdare sa depasesc tirul. Sau poate.confund ca eram rupt de somn. Mai mult conducea masina daca eu :)))

Iar de demarat cred ca era o mica diferenta :P.

Nu e vb atat de consum ca nu e asa tragedie dar eram terminat de somn si sunt precaut. Was riding 100% legal 130km/h cruise control.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Modificat de DarianM
Link către comentariu

Sigur nu eram eu, am trecut frumos cu 140, am balit putin , nu am dat flash deci a fost un meltean.

Link către comentariu

Scz atunci. Ala m-a scos din sarite. Nu i-am vazut numarul ca avea luminile arse la placuta. Unii chiar nu au rabdare

Link către comentariu

eu atunci in locul tau ii dadeam o lectie pentru 1 km macar :)) doar asa de amuzament,nu cred ca eu ca era cu nu stiu ce masina,cum ar fi fost unu cu ultimul E-clasee care mi-a facut aceeasi faza ca si tie.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

I am dat drumu acum pe a1: 120hm/h cruise control 7% consum. Nu e graba :D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link către comentariu

Da da si stapanul fericit dar sa fie bani :)). Vedem cum stam in decembrie cand e promotie daca nu de Paste

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link către comentariu

Eram sigur ca o sa scrii :)) Am vazut de HH dar vedem cum stau cu finantele pana la 31 decembrie, desi se anunta zile gri :P

Modificat de DarianM
Link către comentariu

:)) Mai rau de atat nu are cum, doar mai bine. M-au rupt astia la leasing ca au facturat taxa de inmatriculare deci +24% tva si nu e o suma neglijabila.

facem sa fie bine ca sa nu fie rau :)

Da-mi pe PM cat ar fi stage 1 cu tot cu reducere. Merci

Modificat de DarianM
Link către comentariu

Da da, mergem amandoi in functie de anotimp, tu iarna ca esti alba si merge cu zapada, eu primavara ca sunt albastru ca......cerul :))

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

cat ma invart eu pe aici in ultima vreme, pe asta am ratat-o... sa o stapanesti sanatos!... farurile arata mult mai bine asa pe negru decat cele de GTI... au in ele si DRL sau e numai cel de jos din bara?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!