Jump to content

VW Golf .:R - The blue rabbit


DarianM

Postare recomandată

Foarte frumoasa masina.Sa o stapanesti sanatos cat mai multi km :)

Modificat de DOOM
Link către comentariu
  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DarianM

    105

  • JUG

    31

  • Kostas

    29

  • xht20

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si un mic update. Am trecut la incaltarile de iarna pentru ca era cam frig noaptea la Valcea.

Plus am descoperit ca am senzori de presiune :D

2011 10 29 17.39.58

2011 10 29 17.39.45

2011 10 29 17.39.32

Modificat de DarianM
Link către comentariu

Ai o masina superba. Te-am urmarit acum in seara asta de la Casa Stiintei pana pe la Maternitate unde te-am depasit sa o vad si din fata. Nu ma mai saturam sa o privesc.

Link către comentariu

Si am facut prima mie

Pana acum sunt foarte multumit, masina se comporta exemplar si m-am indragostit de 4x4.

Chiar nu ma intereseaza greutatea masinii si pierderile prin transmisie, aderenta fenomenala face toti banii.

Urmeaza zilele astea, poate chiar azi sa trec la anvelopele de iarna pentru ca la Valcea s-a cam racit.

post-91867-0-38833800-1319792578_thumb.j

Ce este acel semn cu A de langa fulgul de nea ???:D

Link către comentariu

Este high beam assist sau pe romaneste asistentul de faza lunga. Pe langa pozitia de faza lunga am si auto, are un sezon pe parbriz si stinge automat faza lunga cand detecteaza o masina in fata, fie contrasens fie te afli in spatele ei. Cand este liber drumul si nu e luminat comunta pe faza lunga.

Este absolut genial, nu a gresit odata si e de mare ajutor mai ales pe drumurile virajate

Link către comentariu

E marfa treaba asta , dar sa vezi cand se stinge putin mai tarziu cand iesi din curba si iti vine un camion din fata :))

Spun din experienta :)

Link către comentariu

Pana acum nu am patit. S-a stins la timp sau nu a deranjat pt mult timp ca sa ma aleg cu injuraturi si flashuri :))

Link către comentariu

Sa te bucuri sanatos de ea!

Are o motorizare extraordinara!

Ma bucur mult pentru tine!!!

Link către comentariu

Este high beam assist sau pe romaneste asistentul de faza lunga. Pe langa pozitia de faza lunga am si auto, are un sezon pe parbriz si stinge automat faza lunga cand detecteaza o masina in fata, fie contrasens fie te afli in spatele ei. Cand este liber drumul si nu e luminat comunta pe faza lunga.

Este absolut genial, nu a gresit odata si e de mare ajutor mai ales pe drumurile virajate

Dar cand te apropii de o masina care circula in acelasi sens de mers stinge la timp faza lunga?

Link către comentariu

Salut Darian!

Bine ai venit si bine te-am regasit si pe VWForum! :lol:

Frumoasa masina, sa te bucuri de ea si sa o stapanesti sanatos!

Ps. Cand ajungi pe la Valcea, poate ai timp intr-o Duminica si ne arati si noua R-ul ! :lol:

Stima!

Link către comentariu

sigur sigur duminica asta sunt in vl. Ai trecut si tu la VAG?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link către comentariu
Cristian Tanase

Sa o stapanesti sanatos domnule! ai grija de "micutza" bestie! Fara incidente si iti doresc din tot sufletul sa fi cosmarul oricarui BMW :))

Link către comentariu

Merci Cristi. Deja sunt cativa ofticati :))

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link către comentariu

sigur sigur duminica asta sunt in vl. Ai trecut si tu la VAG?

Da de aproape un an jumate'.

Bine, pana acum vreo luna am mers "in tandem", sa zic asa. Acum am ramas numai cu VW. :lol:

Atunci poate ne vedem Duminica pe la 12. Mi-ar face placere. :icon_thumleft: Am propus deja "dincolo"! :cool:

Link către comentariu

ai fost azinoapte pe autostrada A1 cu R`ul?

Modificat de croccifixio
Link către comentariu

dap veneam de la pitesti. La consum asa :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!