Jump to content

Headunit-uri aftermarket G4


corliceanu
 Share

Postare recomandată

Da acuma vin si eu ca necunoscatoru si intreb : infara de xcarlink mai exista vreo posibilitate sa imi conectez telu ( iphone) la hu ? E un liceo oem , adik un fel de gama de p 4 dar numai cu cd incorporat si are si mufa pt magazia de cd ... Stie vreo careva !?:( Mc anticipat !

Pe forum nu se foloseste limbaj gen Mirc.

Modificat de forceturbo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...
  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Inginerul

    28

  • AlexBanu

    18

  • Marian

    16

  • nemet_tt

    12

fratilor am si eu o problema, cind scot cheia din contact casetofonul nu se inchide. la alte golfuri se inchide, se poate face ceva sa se inchi si la mine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce aparat?

depinde de unde isi ia alimentare. verifici si pui sa primeasca ,curent dupa ce pui contactul.

daca nu te pricepi,te ajuta orice electrician

Modificat de Muale
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am un pioneer avh-1400dvd, mufele la masina nu sint cele originale. ce ma deranjeaza este ca imi ramine tot timpul luminitele de la casetofon aprinse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai nu este legat pe contact. Este pus pe direct.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...
C o s m i n

Pentru cei care doresc un upgrade 2DIN, recomand Pioneer FH-460UI, o unitate accesibila ca pret si un sunet impresionant chiar si pe difuzoarele originale.

48152689hea.jpg

48152690uaz.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Salutare, ma ajuta cineva cu cateva sugestii de achizitie a unui media player pentru a mea Bora 2001?

Buget , undeva pana in 400-450 ron. 

Nu prea stiu ce sa iau, sunt 10000 de variante ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In banii aia toate-s la fel. Depinde care-ti place la aspect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Salut, detin in prezent un casetofon auto jvc kd-r461 si un set de boxe jbl gto-609c si un amplificator focal r-4280. As dori sa schimb casetofonul auto cu ceva mai performant, am ajuns la urmatoarele modele:

http://www.alpine.ro/p/Products/SingleView/UTE-92BT

https://www.pioneer-car.eu/eur/products/deh-x5900bt 

http://www.alpine.ro/p/Products/SingleView/CDE-177BT

Sunt indecis intre pioneer si alpine, am auzit ca amandoi sunt peste sony sau alte marci de car audio insa am ramas la aceste modele sa aleg. Stiu ca Pioneer are egalizator pe 13 benzi graphic si Alpine pe 9 benzi parametric actualul JVC are tot parametric si nu prea are asa calitate audio si mi se pare cam dificil egalizatorul parametric de reglat. Voi ce parere aveti care ar fi mai ok? Intre cele 2 modele de Alpine singura diferenta ar fi ca cel cu cd are Bass engine PRO si cel fara cd are Bass engine SQ nu prea ma intereseaza partea de cd dar asa l-am gasit pe cel cu bass engine pro.. ma gandeam ca este o diferenta intre ele.

 

Daca ma puteti ajuta multumesc. 

Scuze daca nu am postat unde trebuie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu prea ai postat unde trebuie. Ţi l-am mutat la locul lui. Altă dată să foloseşti funcţia Search.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Ex member a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!