Jump to content

Capace Vw Beetle/ New Beetle


sebyiy
 Share

Postare recomandată

hi all!

sper ca nu s-a mai discutat pe aici de capace/jante pt super car-urile noastre :) dar cu tot respectul pentru acest forum, in cazul in care tema mea de discutie nu isi are locul potrivit, va rog sa ma atentionati.

Soooo.. de ceva timp ma bate un gand sa achizitionez capace pt masinuta, dar problema este ca imi doresc si un anunit gen de capace :)

am sa atasez o poza iar daca aveti idei unde as putea gasi, spuneti mi si mie.

bye :)

post-44284-0-40693200-1300400818_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Seamana foarte bine cu rotile de la Volga M24 (vezi prima poza atasata). Am vazut ceva asemanator montat si pe new beetle (poza a doua). Cred ca va trebui sa ti le faci, iti dau mai jos 2 link-uri cu discutii despre:

http://newbeetle.org/forums/new-beetle-classifieds/34729-fs-wtt-retro-new-beetle.html

http://newbeetle.org/forums/styling-modifications/36518-how-make-steelies.html (poza a treia)

Numai bine.

post-26058-0-06605600-1300624774_thumb.j

post-26058-0-57202100-1300624784_thumb.j

post-26058-0-60662000-1300624797_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!