Jump to content

Tempomat LT 35


hamziu
 Share

Postare recomandată

mi se pare ca atunci cand il desfaci cablajul intra intr-o mufa deasupra coloanei de directie..o scoti de acolo si o muti la celalalt cel putin asa am inteles k e la lt plug and play.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va pot ajuta cu   cablarea pilotului si activarea acestuia , am mai montat pe mai multe masini si pe lt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am gasit o maneta de vito. Dar vanzatorul mi-a spus ca nu merge pe LT cu toate ca e la fel sa o iau la risc?L-am rugat sa imi trimita codul de pe ea. Ce parere aveti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parerea mea este sacauti originalul sau macar de sprinter.ma pot uita aici in germania daca gasesc ceva stiu ca unul nou costa 186 eur cu schiță cablaj etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe Vito nu merge ca are prinderea altfel după volan, am cumpărat eu nou pe original pentru lt cu 500 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

 Salut, este valabila schema de pe prima pagina si pentru LT35, 1999, tip AHD? Orice alte informatii legate de montaj sunt binevenite. Multumesc anticipat.

Modificat de walye
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut. Are cineva o schema pentru tempomat pentru sprinter 412d.oare corespunde cu ceva schema pentru LT?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu corespunde si nici nu merge direct din ECU ca la lt, mai trebuie si altceva montat in afara de maneta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sti cumva sa imi zici de ce as avea nevoie si cum sa il montez?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salut ma poate ajuta cineva cu schema electrica pt aer conditionat pe masina mea nu a avut aer conditionat din fabrica si fostul proprietar a montat totul doar ca nu sunt legate firele 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

vreau sa montez si eu un pilot preferabil in craiova ma poate ajuta cineva cu un numar de tel? sau cativa pasi pt montare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
SebastianOradea

Este cineva pe aici care a montat tempomat pe lt 35 2.5 109 CP si ne poate spune mai in detaliu ce presupune aceasta operatie ? Trebuie trase fire ? Care fire merg la ce pini ? Masina este din 2006

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!