Jump to content

Golf 6 - Probleme Rear assist / camera


The_Ego
 Share

Postare recomandată

Fiabile sunt cele oem. Dar nu merg cu navigatia ta aftermarket. Deci, cauta ceva pe net , vezi feedback...review...etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    10

  • The_Ego

    8

  • Rave

    5

  • Dezmir

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare și La Multi ani! Cum știu care RCD sau RNS original are iesire pentru camera de retur? As vrea sa-mi înlocuiesc RCD 315 cu unul care să fie compatibil cu camera pentru retur!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toate RNS510 au intrare de camera, si doar unele RCD510.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Salut! camera Golf montata in logo, Golf 6. am masina de f putin timp dar stiu sigur ca functiona perfect.

acum pare ca filmeaza cumva in jos, in cadru se vede mai mult caroseria si foarte putin ce e in spatele masinii. ati mai intalnit aceasta situatie?

thanks! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
On 4/1/2023 at 8:43 PM, adamwest said:

Salut! camera Golf montata in logo, Golf 6. am masina de f putin timp dar stiu sigur ca functiona perfect.

acum pare ca filmeaza cumva in jos, in cadru se vede mai mult caroseria si foarte putin ce e in spatele masinii. ati mai intalnit aceasta situatie?

thanks! 

se pare ca e defect motorasul care deschide clapeta-logo. daca nu gasesc motorasul separat ar trebui sa iau cu tot cu clapeta etc si costa enorm. stiti cumva unde as putea gasi? m am uitat pe cateva site-uri de dezembrari dar fara rezultat. ma gandeam ca poate exista ceva mai specializat pe tipul asta de probleme. multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, nu exista. Clapa completa, doar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!