Jump to content

Calendar Golf III/Vento


Tracto
 Share

Format calendar !  

244 voturi

  1. 1. Ce tip de format doriti sa aiba calendarul ?

    • Cu specific climatic (ex. iarna fundal)
      72
    • Pe editii (ex. bon jovi/gti/gt/savoy/joker/new orleans
      111
    • Fara nici un specific anume (se alege doar poza votata)
      61


Postare recomandată

hop si golfu meu :Driver:

Modificat de MS88NFS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa cum am promis mai in urma cu cateva posturi, revin cu vreo 2-3 poze si cu masinuta mea. Pozele sunt mai vechi putin, deoarece nu am apucat sa merg la o sedinta foto dupa ce am montat noile faruri si grila. Tin sa mentionz ca pozele sunt facute de catre biszak caruia ii multumesc inca o data.

post-1938-0-98152100-1295211336_thumb.jp

post-1938-0-84677900-1295211367_thumb.jp

post-1938-0-57949000-1295211403_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai ca ma bag si eu :)

sper sa mearga .. sa se incadreze :) ... nu ma inscriu la o luna anume... :)

rio12.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

razvan_30OCT ai votul meu , superba masina o admir zilnic cand vii la munca! ,cu siguranta ktbstudio va aparea in calendar :) ai votu meu , sa o porti sanatos

On : ce se mai aude cu calendaru ca vine primavara deja :)

mai pun o poza am inteles ca se pot pune 2-3 maxim ,desi nu am sanse , prea multe masini frumoase :P

multumesc

Modificat de Changeme
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate gaseste vreun loc pe ultima pagina :)

post-38167-0-22114300-1295311084_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poae mai vechi si cu baba mea :rolleyes:

post-29024-0-35856200-1295363960_thumb.j

post-29024-0-74064200-1295363970_thumb.j

post-29024-0-43948700-1295363980_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

GTI_85...Inca 5-6 poze si faci tu singur calendarul. Foarte frumoasa masina, foarte frumoase decorurile, foarte ok pozele.

Modificat de PMG
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce am tot vazut prin pozele de aici am ajuns la concluzia ca nu o sa reusim sa selectam pozele in care masina, ocupa 90% din marimea pozei sau mai ales in pozele in care masina este pe centru nu prea avem unde sa introducem si calendarul.... asa ca tineti cont si de acest aspect cand postati pozele dvs.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ce am rasfoit putin pozele de pana acum am ajuns la concluzia ca sunt destule poze pentru anul acesta .

O sa ma consult cu GTI_85 si in scurt timp sper sa avem selectia facuta si ma voi apuca de treaba !

post-10002-0-59603800-1295992575_thumb.j

Modificat de Tracto
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am gandit sa fac o mostra rapida de luna pentru a atrage idei si opinii si pentru a mai alunga din plictiseala cauzata de asteptare. Am folosit fontul VAG.

Asteptam in continuare idei .....

Sper ca la finalul lunii ianuarie sa avem gata totul sa incepem macar cu luna februarie.

post-10002-0-80900300-1296048704_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arata bine dar... poate sunt eu mai greu de cap mi se pare cam confuza asezarea zilelor lunii. Calendarul va fi in format electronic (ceva de genul unor wallpapere pt fiecare luna) sau vreti sa- printati ? Sper ca nu am deranjat pe nimeni, in caz contrar imi cer scuze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tracto e foarte bine asa. insa eu am o intrebare nu se poate sa se puna si zilele? luni, marti si sub fiecare data?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zilele lunii nu sunt asezate. E doar o idee luna asta. Da intentionam sa si printam calendarul pt doritori. Nu deranjezi pe nimeni ba din contra suntem deschisi la orice idee/critica.

@ovidiu O sa luam in calcul si acest lucru cu siguranta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as prefera un format electronic sa imi printez singur...cred ca asa ar fi cel mai ok. Parerea mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt de parere ca ar fi ok sa-l facem in format electronic iar doritorii sa si-l printeze pe cont propriu. De exemplu, cei cu mk1-mk2 asa au facut si unii au folosit calendarul pe post de wallpaper ...in fiecare luna alta poza. Eu, unul, nu mi l-as printa ci doar l-as pune pe desktop.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!