Jump to content

Calendar Golf III/Vento


Tracto
 Share

Format calendar !  

244 voturi

  1. 1. Ce tip de format doriti sa aiba calendarul ?

    • Cu specific climatic (ex. iarna fundal)
      72
    • Pe editii (ex. bon jovi/gti/gt/savoy/joker/new orleans
      111
    • Fara nici un specific anume (se alege doar poza votata)
      61


Postare recomandată

Fiecare sa puna poze doar cu masina personala, altfel am aduna mii de poze de pe tot internetul, deci ar iesi cu totul altceva decat scopul pe care-l avem.

Pozele poti sa le faci oriunde vrei tu....la bloc, intr-un peisaj sau oriunde vrei tu. Ideea e sa incerci sa faci ceva de calitate ca sa te voteze cat mai multi membri.

Pont: daca aveti probleme cu inspiratia, puteti fura idei si din topicul ''golf3 & vento la superlativ''....acolo gasiti sute de poze ''de revista''.

Succes!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun si eu o singura poza , poate am noroc , orice luna anotimp etc ..multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cl!cKeRR , nu te supara, dar puteai sa le micsorezi putin....sunt mult prea mari...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am o poza la indemana...asta am gasit-o la repezeala....e masina mea,bineinteles...:icon_cool:

post-29805-0-23603000-1294774158_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MK3 meu candideaza pe pentru toate posturile :)) las lumea sa aleaga ce e mai potrivit

imgp5011.th.jpg

imgp5014n.th.jpg

p1010819k.th.jpg

p1010823t.th.jpg

Modificat de SAurelian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Vin si eu cu cateva informatii care ar putea sa va ajute...si incep prin a felicita initiativa facuta.

Macheta pentru calendar va pot ajuta si eu....si chiar o sa fac un model sa vedeti daca va place (precizez ca lucreaz in domeniul publicitatii si cunosc foarte bine programele de grafica Photoshop si Corel Draw).

Parerea mea este ca cel mai bine ar da un calendar fara o tema specifica...pentru ca apoi o sa existe complicatii la alegerea pozelor.

Tracto, cred ca tu ai fost cu initiativa, as fi vrut sa vb in private niste aspecte legate de calendar, si apoi sa le dezvaluim pe forum.

Voi reveni si eu cu 1-2 poze cu gandacu meu....poate poate o aparea si el prin calendar :D

Numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incerc si eu doua poze. Pentru lunile martie, aprilie. Nu au background corespunzator, dar s-ar putea adauga :)

post-54436-0-07192500-1294781281_thumb.jpost-54436-0-24578100-1294781286_thumb.j

P.S. O poza de-a lui Bengy_mk3LOW ar fi perfecta pentru septembrie/octombrie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fiind vremea care e afara , masina o spal degeaba ca pana la locul sedintei foto se face praf iar...asa ca voi pune poze mai vechi,cu jantele vechi si mai ridicata din pacate. Daca mai apuc voi face si cu look-ul actual daca mai primiti. Here it goes : As zice poze pentru ... primavara,coperta si-atat :)

P.S. Pozele nu sunt editate deloc(decat cea de noapte),asa mi s-ar parea normal sa fie toate,eventual decat masinile castigatoare sa fie editate intr-o oarecare masura.

nightgolf.jpg

dsc1092g.jpg

dsc1078o.jpg

dsc1098c.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Topicul este facut sticky pentru moment.

Oricum eu cred ca va grabiti. Calendarul trebuia inceput de anul trecut.

Acum e destul de tarziu si nu cred ca se poate face intr-o luna cu poze facute cu masina in fata blocului.

Parerea mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am putea sa ignoram regula conform careia calendarul incepe cu ianuarie.... Incepem cu martie si continuam pana in decembrie iar la anul vom fi pregatiti pentru ianuarie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi frumos sa reusim sa facem unul tematic, cu anotimpurile si masinutele (de exemplu in iulie-august, un Golf 3 Cabrio undeva langa plaja sau la munte) dar cred ca cel mai usor e sa ramana pentru la anul optiunea asta. Nu cred ca intr-o luna, cat este deadline-ul pentru poze, o sa se stranga suficiente poze de calitate astfel incat sa iasa o treaba frumoasa. Propun deci sa facem unul cu poze votate (masinile proprii de pe forum si nu adunate de pe net) si sa fie de exmplu, asa cum a spus Calin, din februarie pana in decembrie, dar cu niste poze de calitate.

O sa revin si eu cu 2-3 poze imediat ce sunt putin mai liber si am un pic de timp sa caut prin calc.

Pana atunci salutari si FELICITARI pentru initiativa baieti :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun si eu trei poze nemodificate. cred ca ar candida pentru toamna deoarece atunci sunt facute

p1060535.jpg

p1060523u.jpg

p1060525k.jpg

Modificat de ovidiu89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tracto cred ca poza ta de la avatar ar merge pe coperta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la cum se posteaza nu cred. Haideti oameni buni cu poze sa il terminam cat mai repede. Cred ca la anu ar trebuii inceput prin toamna

Modificat de ovidiu89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pun si eu niste poze...desi cred ca nu prea sunt ok ca nu-s facute intr-un decor de calendar.

post-59684-0-85331700-1295031266_thumb.j

post-59684-0-41205900-1295031299_thumb.j

post-59684-0-15843100-1295031324_thumb.j

post-59684-0-72034800-1295031334_thumb.j

post-59684-0-91789400-1295031348_thumb.j

post-59684-0-14647600-1295031389_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@PMG- masina frumoasa, aparat prost.

Oameni buni, sincer acum, pozele din calendare nu se fac cu telefonul :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ideea este foarte buna, dar cam tarziu a venit pt 2011 :(

De ce nu va strangeti si faceti un "photo-shooting" si alegeti de acolo pozele...sau daca vreti pe anotimpuri la anul...pana acuma aveti maxim 3 poze ce ar intra intr-un calendar...

Spor la pozat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!