Jump to content

Bare transversale, portbagaj Lupo


lupica
 Share

Postare recomandată

De ceva timp tot caut niste bare transversale pt Lupo, ceva second-hand. Am cumparat pana acum 2 perechi crezand ca mi se vor potrivi dar nu am avut noroc. Rog pe cei care detin astfel de bare, portbagaje, etc sa ne impartaseasca mai multe detalii despre ele. Ex.: sistem de prindere, compatibilitati cu alte modele VW sau nu, zgomot in mers, etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca se potrivesc pe Lupo,dar vezi aici:http://www.okazii.ro/catalog/51167091/portbagaj-nou-.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am avut ideea astea,cu bari sus,si cred ca cele de la matiz sar potrivii.dar trebuie modificate putin.vara asta sper sa am timp sa incerc,ca acu e frig si nu am chef de mesterit.ma sperie ideea cu sistemul de prindere.daca incearca cineva rog sa revina cu poze!!!!spor la lucru!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Thule se pare ca are ceva sistem compatibil care se numeste thule 1052 rapid kit. Practic daca cumpar acest kit care costa 140 de lei, il pot monta la prinderile thule pe care deja le am ca sa se potriveasca pe Lupo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!