Jump to content

Service Volksparts - Linie ITP


volksman
 Share

Postare recomandată

salut!ma intereseaza preturi pentru filtre aer,ulei,combustibil si polen.

WVWZZZ3BZ4P145064 cod motor AWX

ulei comercializati?am folosit pana acum castrol edge 5W 40 pentru PD. masina are cam 250 000km..ar trebui sa folosesc altceva?

multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!ma intereseaza preturi pentru filtre aer,ulei,combustibil si polen.

WVWZZZ3BZ4P145064 cod motor AWX

ulei comercializati?am folosit pana acum castrol edge 5W 40 pentru PD. masina are cam 250 000km..ar trebui sa folosesc altceva?

multumesc anticipat!

45+25+70+35 filtrele Mahle sau Mann, 165 ron uleiul,

nu poti folosi altceva decat ulei pentru PD

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut....ma intereseaza un pret pentru kit ambreiaj si volant (separat) pentru un passat 1.9 TDI AVF (WVWZZZ3BZ5E022259)

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut....ma intereseaza un pret pentru kit ambreiaj si volant (separat) pentru un passat 1.9 TDI AVF (WVWZZZ3BZ5E022259)

Multumesc!

950 ron+1.550 ron,

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

salut!cat costa schimbarea distributiei (cu piesele dvs) la audi a3 1.6 cod motor BFQ ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dorii un Pm va rog cu un numar de telefon la care sa fac o programare la service pentru schimbarea acelui tampon antibalans( desprecare am vb la telefona) si pentru verifiacrea distributiei. pretul pieselor il stiu as dorii si un pret pentru aceasta operatiune cat si pentru cea a schimbarii distributiei. astept cu interes raspuns.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dorii un Pm va rog cu un numar de telefon la care sa fac o programare la service pentru schimbarea acelui tampon antibalans( desprecare am vb la telefona) si pentru verifiacrea distributiei. pretul pieselor il stiu as dorii si un pret pentru aceasta operatiune cat si pentru cea a schimbarii distributiei. astept cu interes raspuns.

ok, multumim si noi

salut!cat costa schimbarea distributiei (cu piesele dvs) la audi a3 1.6 cod motor BFQ ?

300-350 ron costa schimbul distributiei,

poti sa iei legatura cu Ciprian sau sa treci sa vada masina si sa iti zica exact,

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci in cei 300-350ron sunt cuprinse si piesele si manopera?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, am si eu o problema la un Golf 5 1,6 benzina, imi ramane blocata pedala de ambreiaj si trebuie sa o trag inapoi cu piciorul, altfel nu isi mai revine, ce ii puteti face? Si as vrea sa ii schimb si kitul de distributie tot la dvs cu ocazia asta. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Aveti cumva program si sambata (eventual pentru ITP)?

Edit: ulei (Castrol EDGE) + filtre pentru o revizie de ALH si pentru un G6 TDI 140CP (nu stiu modelul de motor) aveti acolo pe stoc?

Multumesc

Modificat de virgilutz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci in cei 300-350 ron sunt cuprinse si piesele si manopera?

numai manopera,

nu se intelege exact din ce intrebi. am crezut ca ai deja piesele

Salut, am si eu o problema la un Golf 5 1,6 benzina, imi ramane blocata pedala de ambreiaj si trebuie sa o trag inapoi cu piciorul, altfel nu isi mai revine, ce ii puteti face? Si as vrea sa ii schimb si kitul de distributie tot la dvs cu ocazia asta. Multumesc

trebuie sa mergi pe la service, sa vada exact ce problema are la pedala: arc,ax, vreo siguranta sarita ...

ne trebuie seria de sasiu pentru distributie,

multumim

Salut!

Multumesc

Aveti cumva program si sambata (eventual pentru ITP)? = la ITP nu este program sambata, nici in service nu se fac programari,

se rezolva din masinile ramase din timpul saptamanii

Edit: ulei (Castrol EDGE) + filtre pentru o revizie de ALH si pentru un G6 TDI 140CP (nu stiu modelul de motor) aveti acolo pe stoc?=

la magazin sunt, la service le trimitem in urma unei comenzi prealabile,

multumim

Modificat de volksman
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat ma costa manopera pentru un schimb ambreiaj (tot kitul) la un VW Bora? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat ma costa manopera pentru un schimb ambreiaj (tot kitul) la un VW Bora? Multumesc

450 ron,

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat m-ar costa un schimb de suspensie? Masina este cea din semnatura si as dori sa schimb : amortizoare + arcuri.

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat m-ar costa un schimb de suspensie? Masina este cea din semnatura si as dori sa schimb : amortizoare + arcuri.

Multumesc anticipat

pana in 250 ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate face si geometria la service-ul d-voastra?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate face si geometria la service-ul d-voastra?

noi nu avem aparat pe geometrie,

eventual se poate rezolva la un vecin din zona

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost azi la volksman pentru filtre si ulei baietii au fost de nota 100000 ii recomand cu caldura :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost azi la volksman pentru filtre si ulei baietii au fost de nota 100000 ii recomand cu caldura :)

multumim frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Volksman nu cred ca mai poti primi PM.Am incercat azi si nu merge.

Am ceva intrebari de pus.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

preda_daniel27

Buna ziua.

as dori o oferta de preturi pentru urmatoarele piese si daca se poate si manopera pentru montare.

vw WVWZZZ1JZXP302777

an fabricatie 1999

Motor :AKQ Serie: 140877

- kit dispributie inclus pompa apa

- schimb ulei , toate filtrele ...

- placute frana fata , spate

- discuri frana fata spate.

- diagnoza.

Multumesc

Modificat de preda_daniel27
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

preda_daniel27

va multumesc pentru oferta. am sa va contactez pentru programare.

cu stima daniel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va multumesc pentru oferta. am sa va contactez pentru programare.

cu stima daniel

multumim si noi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost vineri la service la Dl Ciprian. Service serios, scule profi, curat, nota 10, am schimbat un tampon antibalans acolo, baietii au lucrat ca la carte.(numai ca la mine se pare ca inca persista acel mic zgomot la smuceala) Recomand serviceul cu caldura si incredere, chiar se pricep si sunt pasionati, la lucruri serioase de mecanica o sa apelez la ei fara ezitare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!