Jump to content

Eveniment SEAT


voinea
 Share

Postare recomandată

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • X-Ecutor

    9

  • 4EST

    7

  • alexpr

    6

  • conchita

    6

De venit venim sigur ,cine crezi ca poate rata asa ceva.

Asteptam organizarea de noi evenimente seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am reusit sa transfer pe cd fotografiile de la intalnire. sunt insa de rezolutie mare. nu le pot instala pe forum.

please advise.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Alex, iti multumim mult pentru experienta grozava pe care ne-ai oferit-o duminica. Ne-am distrat foarte bine si in plus am avut ocazia de a vedea mai indeaproape masina pe care "o veti baga in lupta". Ni s-au cam scurs ochii pe langa ea, pentru ca arata foarte bine.

Dupa fisa tehnica si dupa scurta demonstratie pe care ne-a facut-o Adi dupa concurs, eu zic ca masina are sanse reale in CNR, unde aparitia unui diesel va fi cu siguranta de mare efect. Eu sunt fan diesel si ma bucur ca va fi unul si in CNR.

Ii urez bafta maxima e chipajului!

Imi va face mare placere sa mai particip la astfel de evenimente, daca veti mai organiza.

Catalin Cazacu- cel cu tricou rosu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi va face mare placere sa mai particip la astfel de evenimente, daca veti mai organiza.

Catalin Cazacu- cel cu tricou rosu.

<{POST_SNAPBACK}>

Adica fericitul castigator al cursei de karturi! Felicitarile noastre!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumos... aflu de pe forum ca Valentin Bradateanu piloteaza acest seat... aaa... e coleg cu mine la munca si se pare ca a mers pe burta... :beerchug:

Hehehe ce chestie....

:screwy: Are Logan :D

Modificat de Mariuz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am posibilitatea sa ma folosesc de acest program pentru ca nu scriu de pe computerul meu.

am vorbit si cu dre. am transferat pozele pe cd, am facut doua copii. un cd i-l dau lui dre, celalalt daca vrei ti-l dau tie. cu rugamintea ca cel putin unul din voi sa le faca download pe forum.

sunt in provincie. revin in bucuresti cel tarziu marti. luam legatura atunci.

cu bine!

week-end placut tuturor! :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu fiind din BV n-ai cum sa-mi dai cdul

da-l cuiva care stie sa puna pozele pe imageshack (care, apropo, e un site, nu program)

weekend placut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am ajuns in bucuresti. incerc sa ma vad cu dre azi si ii dau un cd. mai am o copie. daca mai exista un amator.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Conchita mi-a dat azi cd-urile (duplicat). Zilele astea incerc sa le uploadez. Daca vrea cineva copie dupa CD sa ma contacteze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dscf05376un.th.jpg

dscf05366sk.th.jpg

dscf05392pd.th.jpg

Gata... Astea sunt toate. Ma rog, ar mai fi vreo doua trei dar sunt ori facute in ipostaze foarte asemanatoare, ori sunt intunecate etc. Nu prea am timp sa postez comentarii ale pozelor. Ala cu cagula sunt eu, chestia de pe cap (de deasupra cagulei) apartinea "victimei"...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

se pare ca a fost super.

data viitoare poate am sa fiu pe faza si nu mai ratez astfel de chestii.

oricum ma bucur ca se organizeaza asa ceva. bravo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!