Jump to content

mikiduta - feedback cumparatori


MikeRG
 Share

Postare recomandată

nu s-a practicat pana acum dar, in lumina ultimelor evenimente, devine justificat; o fi criza dar parca tot tzeapa se cheama cand vinzi ceva pe datorie si banii... neam!

Modificat de R_a_z_v_a_n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am livrat o timonerie completa de stergatoare de parbriz, motorul inclus, la pretul modic de 100 RON, cu plata dupa intoarcerea cumparatorului din minivacanta de 1 mai (cca 1 saptamana termen de plata).

De atunci si pana acum au trecut o luna si doua saptamani in care am cheltuit bani cu convorbirile telefonice, de fiecare data fiind amanat sub diverse pretexte.

Consider ca am fost de buna credinta si termenul de plata a fost suficient de generos pentru ca sa nu jeneze pe nimeni, daca ar fi fost la randul sau de buna credinta.

Intrucat consider epuizate modalitatile amabile de rezolvare a acestui incident, cred ca se impune publicizarea acestui fapt jenant, pentru a nu ne mai ascunde sub fatade de onorabilitate si de piosenie in fata altarului VW.

http://vwforum.ro/index.php?showuser=13228

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai vezi societate !?... Eu tot ce cumpar/vand o fac cash , pe loc, fara promisiuni, incredere etc...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

up! la stalpul infamiei! sa vaza tot norodul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • Administrator

Am expus problema echipei administrative pentru a lua o hotarare in ceea ce-l priveste pe userul in cauza.

Voi reveni cu detalii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!