Jump to content

Stopuri LED (Touareg 7L)


msclemike
 Share

Postare recomandată

Master Auto System

Bine atunci vorbesc singur

Asa ceva ? când acestea sunt echipate cu noua tehnologie nu doar led, chiar daca nu o ai pe 7P ca dotare standard avand led

printre cea mai noua tehnologie LIGHT BAR (fabricate in germania) tocmai asta au in comun cu stopurile de pe platforma 7P( ca dotare stop led/Light Bar)
Aceste Stopuri LED cu Light Bar sunt echipate cu cea mai noua tehnologie in conductivitatea luminii . Aceasta noua tehnologie ofera o iluminare omogena, luminand intreaga bara luminoasa .
. Aceste stopuri sunt echipate cu lumina de pozitie Light Bar si de asemenea stop LED, semnal LED, lumina de marsarier LED, Lampa de ceata LED

 

PS mie tot superbe imi par ,si nu numai mie ,fiecaruia cu care am schimbat pareri au spus un WOW .(fiecare avand aceiasi reactie) deci un avantaj atat estetic cat si calitativ

Costisitoare pentru o pltaforma invechita cum este 7L considerat un dezavantaj, daca ar avea un cost mic cel putin 70% din aceasta platforma ar avea aceste stopuri asa de -urate-

Modificat de Master Auto System
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

calitativ - comparand aceste lampi chinezesti cu cele OEM - niciodata nu o sa fie un plus.

legat de aspect - daca tie iti plac, asta conteaza - asteptam feedback in timp (daca le cumperi) 

Descrierea ta apare la toate lampile fabricate in China, pe care incearca ei sa le inrudeasca unii vanzatori  pentru cumparator, cu Germania - din pacate, nu au nicio legatura.

http://www.dectane-romania.ro/stopuri-cardna-led-vw-golf-v-lightbar-rosu-clar-rv16allr_4978164.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...
Master Auto System

Domnule Florin doar ca fapt divers ,aceste stopuri le -am  pus pe Touareg din 2014. Nici o eroare nici un led ars nimic

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bravo, sa te bucuri de ele - nu am zis nimic legat de acest aspect, cred ca nu facem altceva decat sa poluam topicul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!