Jump to content

Portbagaj suplimentar


asterics
 Share

Postare recomandată

O poza care sa-ti serveasca drept model. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma bate si pe mine gandu` sa-mi fac un portbagaj din ala si eventual cu suporti pentru biciclete. :D e misto la munte sa faci oleaca de mountain-biking.

Modificat de guvydu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma bate si pe mine gandu` sa-mi fac un portbagaj din ala si eventual cu suporti pentru biciclete. :) e misto la munte sa faci oleaca de mountain-biking.

<{POST_SNAPBACK}>

pentru bici e mai simplu... cumperi un suport bici din carrefour (70ron?) modifici 1 pic prinderile si le faci o adaptare pt suportii de bara ai masinii... mai faci o bara-siguranta prinsa de grila si de cadrul bicicletei si gata :D . Problema e ca bicicleta e 1 pic mai lunga decit latimea mashinii da' nu cred sa supere tare...

ar mai fi o solutie mijtoaca la www.bear.ro - exista 2 tipuri de suporti adaptabili pe orice haion de mashina .... poate ar merge si pe broscutza...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite aici doua tipuri, eu as alege pe cel de pe capota

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cealalta poza. astea sint frumoase facute cu inserte de lemn lacuite

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!