Jump to content

ZENEC ZE-NC


MacGyver
 Share

Postare recomandată

Nu este nici un fir, stie de miscarea masinii prin can....Cauta pe cineva cu un Vag k can comander sau ceva care poate s aiti activeze functia de video pana la o anumita viteza ...daca il pui pe masina si o citeste gasesti buton ceva gen tv activation ceva de genul asta o sa apara... http://images.google.ro/imgres?imgurl=http...%26tbs%3Disch:1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

parerea mea este ca ar trebui deschis un topic in aria multimedia, gen Zenec ZE-NC 2010, si mutate unele posturi, altele (primele) copiate. discutia nu mai este versus.

eventual pus un link aici catre acel topic. poate un moderator sa faca acest lucru, sa nu fim off topic!?

Modificat de MacGyver
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa stapanesti sanatos jucaria, cum se aude in comparatie cu stream-ul? mai ales pe radio

Modificat de kok
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc. se aude mai bine, dar e prea devreme sa-mi dau seama daca receptia radio este mai buna. bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iluminarea butoanelor in culoarea alb se potriveste la skoda, dar la vw ar merge mai bine rosu.

Ai idee se poate modifica culoarea din setari sau se poate comanda in alta culoare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cand voi afla iti voi spune. acum sunt la munca, nu am timp sa studiez. bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De curiozitate, merge IGO in paralel cu Media-Radio?

Daca da ce face cand trebuie sa dea o comanda vocala? Sa inteleg ca pt a afisa pe MaxiDot ai intrat si setat ceva cu VAGcom-ul?

Mersi.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

functioneaza si fara cheie in contact, sau trebuie sa ai contactul pus

ai cumva senzori de parcare din fabrica? daca da cum este afectata functionarea lor?

in momentul in care te suna cineva pe telefon poti sa raspunzi folosind butoanele de pe maneta de la stergatoare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa o luam pe rand:

igo se aude peste media, poti decide care sa se auda mai tare. daca vrei sa se vada radio (mp3, etc.) pe display, pe maxidot se vor vedea in continuare sagetile de directionare ale igo. nu am setat nimic cu vag-com.

pui contactul se aprinde aparatul, iei contactul fara sa scoti cheia aparatul merge in continuare. nu am senzori din fabrica. butoanele de pe maneta de stergatoare nu le-am incercat. voi incerca.

bafta

Modificat de MacGyver
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ar fi cea mai tare chestie sa poti raspunde de la maneta de stergatoare la telefon,insa fara comenzi pe volan,ar fi cam greu,nu?chiar daca aparatul e alta marca,nici de la unul oem nu poti sa raspunzi din alta parte.oricum puteti incerca.... ;) brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ar fi cea mai tare chestie sa poti raspunde de la maneta de stergatoare la telefon,insa fara comenzi pe volan,ar fi cam greu,nu?chiar daca aparatul e alta marca,nici de la unul oem nu poti sa raspunzi din alta parte.oricum puteti incerca.... :D brgds

Eu am carkit-ul din fabrica (cel cu bluetooth si suport pentru telefon) , in momentul in care ma suna cineva imi apare pe maxidot numarul si numele persoanei daca este in agenda. Nu am comenzi pe volan, iar singura metoda de a raspunde fara sa caut telefonul , este din maneta de la stergatoare. Eact ca si cum as naviga in maxidot, din butoanele din capatul manetei selectez answer sau reject si din cel din partea de jos dau comanda.

Din cauza asta ma gandeam ca daca arata numele persoanei care suna pe maxidot poate este posibil sa si raspunda din aceste butoane.

Tot de pe maneta caut si numerele de telefon din agenda sau ma uit in missed calls, etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am incercat si nu merge, butoanele nu au nici o functie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumita dealerului am rezolat si cu video in motion, exista o setare ascunsa.

Modificat de MacGyver
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@kok:foarte tare domnule,nu am stiut...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@MacGyver: poti sa faci un mic video si sa-l urci pe youtube sau in alta parte?Sa vedem si noi minunatia :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vine si video-ul dar intai sa vad si eu ce stie sa faca. l-am montat sambata, ieri si azi am lucrat, deci...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

parerea mea este ca ar trebui deschis un topic in aria multimedia, gen Zenec ZE-NC 2010, si mutate unele posturi, altele (primele) copiate. discutia nu mai este versus.

eventual pus un link aici catre acel topic. poate un moderator sa faca acest lucru, sa nu fim off topic!?

O sa fie un pic tricky dar o sa incerc in seara asta sa creez topic cu ZENEC ZE-NC 2010 si sa mut posturi de aici acolo.

Tricky o sa fie pt ca daca iau un post de aici exista riscul sa nu mai aiba sens discutia de aici.

O sa incerc pe cat se poate sa pastrez aici opinii pro si contra achizitionarii navigatiilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vasile Burghelea

Adevarul e ca arata fantastic Zenec-ul asta. Daca ar fi sa-mi pun problema intre el si RNS, ar trage greu balanta spre el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ca o dovada ca incercam sa ne cunoastem (eu si aparatul).

post-21162-1267029774_thumb.jpg

Modificat de MacGyver
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am mutat discutia din Versus aici.

Modificat de X-Ecutor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie mi=a placut. Multam' proprietarului pentru prezentarea amanuntita. Pe mine m-a convins :D

Imi place sacosa plina de optiuni cu care vine si calitatea materialelor folosite. Imi place si fata lucioasa si va arata foarte bine dupa folierea cu ceva similar a grileo si celorlalte ornamente de pe bord.

Nu-mi place iluminarea alba diferita de cea verde a masinii.

@Vali_devill da se poate diminua intensitatea iluminarii din potentiometrul masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie chiar imi place finisarea lucioasa a aparatului... cred ca s-ar potrivi de minune cu ornamentele Black Piano din masina mea :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

review video

.

sau

. Modificat de forceturbo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie chiar imi place finisarea lucioasa a aparatului... cred ca s-ar potrivi de minune cu ornamentele Black Piano din masina mea :icon_thumright:

adica ceva de genul asta?

post-21162-1267205873_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o intrebare ce os are la baza win CE 5.0 sau 6.0 pentru navigatie daca sti

Modificat de nicureddogsflo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Ex member pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!