Jump to content

Schema electrica VW RADIO NAVIGATION SYSTEM MCD VWZ1Z2


livium1966
 Share

Postare recomandată

Ma intereseaza sa montez o mufa de intrare AUX la un sistem VW RADIO NAVIGATION SYSTEM MCD VWZ1Z2. Are cumva cineva o schema electrica? Sau poate pentru magazia de CD uri? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Nu inteleg exact ce schema vrei? Schema de conectare a mufelor la navigatia MCD?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate cineva stie de unde se poate cumpara? In mod serios, pt. ca am gasit schema in mai multe locuri pe net ,dar nimeni nu raspunde la mail-uri!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

nu inteleg ce vreai sa cumperi...

daca vrei schema de la spate MCD cu acei conectori atunci o sa postez eu un link

daca vrei vablu adaptor ptr CD Changer la care sa-ti conectezi telefon mp3 player etc. atunci acesta il gasesti de cumparat pe metrafo.ro costa in jur de 85 RON

sper ca ti-am fost de ajutor in cautarile tale

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E vorba de schema electrica de principiu (cea cu tranzistori, procesor .........).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sorry...cam greu de gasit aia...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Am eu aceasta interfata de la tme, e ok dar se aude cam incet, ma orientez dupa un preamp ceva hi-fi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!