Jump to content

Manuale si alte documente (Touareg 7L)


d_ovidiu
 Share

Postare recomandată

Si-a luat un unchi de al meu un Touareg second din Germania cu navigatie si ii arata pe ecran ceva cu 6 cd-uri, dar nu gaseste cd chargerul. Manualul e in nemteste si nu intelege o boaba din el si e super ofticat.

Pe unde se gaseste Cd chargerul la touareg?

Care imi poate da si mie manualul la touareg in engleza sau in romana?

Poate ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, explicati, etc despre navigatie sau ce naiba o mai avea masinuta aia pe acolo ascuns.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

la mine cd changerul e in dreapta in portbagaj(e intr'un compartimet mascat .. cum e la maj masinilor,n'ai totusi cum sa il ratezi)

cat despre manual:).. asta caut si eu de ceva timp.. aceiasi problema. cred ca pana la urma o sa cedez si o sa cumpar un manual de la reperezentanta ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
Si-a luat un unchi de al meu un Touareg second din Germania cu navigatie si ii arata pe ecran ceva cu 6 cd-uri, dar nu gaseste cd chargerul. Manualul e in nemteste si nu intelege o boaba din el si e super ofticat.

Pe unde se gaseste Cd chargerul la touareg?

Care imi poate da si mie manualul la touareg in engleza sau in romana?

Poate ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, explicati, etc despre navigatie sau ce naiba o mai avea masinuta aia pe acolo ascuns.

mai frate nu are intrare pt cd,mp3 in fata?daca este asa acolo intra 6 cd'uri unul dupa altul.apasand tasta 1,2,3,4,5,6. magazia de cd-uri este incorporata in cd player.ceau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca are sitemul RNS2, adica sitemul audio cu navigatie, cd chancer-ul se afla in portbagj in partea dreapta in spatele unei usite care se deschide din partea ei de sus. Iti atasez pagina din maualul de utilizare

post-17356-1192902187_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Administrator

FMS & Installs:

FSM___Installs.ZIP

Manuals:

Manuals.ZIP

Recalls:

Recalls.ZIP

Tech Bulletins:

Tech_Bulletins.ZIP

Vw Mwdia:

Vw_Media.ZIP

PR_Numbers___Build_Codes.pdf

ATENTIE!

Pentru toate arhivele: dupa ce le download-ati schimbati extensia din .ZIP in .rar si veti avea o arhiva functionala!

Succes! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • Administrator
  • 4 years later...
  • Administrator
  • 1 year later...
  • Administrator

Cu ajutorul colegului @iustinn aveti mai jos schema cu sigurantele pentru Touareg 7L.

7l6_802.pdf

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!