Jump to content

Dihorul


dihorul
 Share

Postare recomandată

Astept pareri despre calitatea braziliana a pieselor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sincer, proasta; dupa ce am vazut calitatea inelelelor de far si a stopurilor de "tiuning", am redevenit fan piese vechi dar in stare buna sau, vorba aia, dai un ban dar nu-l mai ai (a se citi piese originale noi sau NOS)... in rest partea de negot e in regula, feedback pozitiv pentru vanzator

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am avut o experienta foarte proasta cu piesele braziliene. am cumparat un far de la cineva de pe forum, nu de la dihor, insa farul era adus de dihor...

mi-a sosit acasa farul... inel de plastic, TOTUL era de plastic si nu un plastic bun. mi-e jena sa il revand cuiva ... nu am dat putin pe el. a fost 80 lei acum un an jumate. il tin ca souvenir din brazilia... in sertar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pana la urma asta e topic de feed-back dihorul sau piese braziliene ?

- dihorul: nu stiu, nu am cumparat nimic de la el

- piese braziliene: muuuult mai proaste decat erau piesele de dacia manufacturate de un srl obscur din voluntari ... (chiar, ma si mir, cum scot aia cate 600 cp folosind rahaturile alea de piese ??? )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am avut o experienta foarte proasta cu piesele braziliene. am cumparat un far de la cineva de pe forum, nu de la dihor, insa farul era adus de dihor...

mi-a sosit acasa farul... inel de plastic, TOTUL era de plastic si nu un plastic bun. mi-e jena sa il revand cuiva ... nu am dat putin pe el. a fost 80 lei acum un an jumate. il tin ca souvenir din brazilia... in sertar.

Domnule draga. Eu in Romania nu am adus decat faruri tunate, (alea cu proiector de ceata ori semnalizare inclusa in far). Nu cred ca ai cumparat un singur far din acelea pentru ca nu aveai pereche la el. Cine a vandut farul te-a inselat in privinta provenientei.

Acum, pentru prima oara, am trimis un set de doua faruri clasice. Daca ai nevoie ti le pot vinde ca sa nu stai cu farul in sertar in loc sa il pui pe masina.

Farurile tuning pe care le mai aduc eu le am de doi ani pe masina mea si inca arata OK - sunt 100% de plastic, ca mai toate produsele noi de pe piata.

In rest calitatea braziliana e calitate braziliana. Eu incerc sa aleg piese cat mai bune.

In legatura cu lampile spate, da; Alex, Pac si eu (din cate cunosc) am avut probleme cu ele. Se matuiesc cam repede (sunt excelente pentru un Rat Look :icon_thumleft: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok, probabil am fost indus in eroare de persoana respectiva. imi cer scuze pt afirmatie, daca intr-adevar nu e adus de tine.

cert e un lucru, eu acel far nu il pun pe masina si nici nu il dau mai departe. va ramane, cum am spus, amintire din brazilia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

feed-back gabi: :icon_thumright: piese trimise la timp,vanzator super ok.

piese braziliene:inca nu stiu nu le-am pus pe masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!