Jump to content

Poze montaj/demontaj polo 9N si 9N3


nicuiry
 Share

Postare recomandată

Buna ziua, am radiatorul de incalzire  habitaclu spart si as vrea sa stiu mai in amanunt ce trebuie demontat ca sa-l schimb .Masina e polo 9n 1,4 16V 75 CP cod motor BBY

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salut, cine a schimbat caloriferu de habitaclu,cum se schimba, sau un service din București care fac lucru asta. 

Modificat de Cristi.yan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu l-am schimbat saptamina trecuta ,trebuie demontat bordul ca sa ai acces la radiatorul de habitaclu, asa ca am rezolvat problema la un service . Fiind din provincie , imi pare rau dar nu te pot ajuta cu o recomandare pentru un service anume , ce mi se pare mie important e sa aiba un spatiu interior incalzit tinind cont ca e frig  si sint multe plasticuri de demontat .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
ovidiualexandrup

Va salut cu respect! 

As avea nevoie de putin ajutor, vreau sa trag plusul de la baterie pentru statia din  portbagaj si nu gasesc loc pe unde sa-l trec din compartimentul motor in interior. 

Am desfacut si capacul de la filtru ca sa am mai mult loc pe unde pleaca firele din calculator, dar totul e etans pe acolo.  In schimb, am dat  pe acolo si de un furtunas  de la sprituitoarea spate banui eu , pentru ca nu imi merge si nu imi dau seama unde trebuie cuplat inapoi stutul ila. 

Modificat de ovidiualexandrup
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!