Jump to content

Service-uri in Craiova


eradut
 Share

Postare recomandată

asteapta raspunsul de la serpico

cei de la carpatica vor plati , mai greu dar vor plati

cand te duci sa vbesti cu cei de la carpatica fii sigur pe tine

nu te pierde cu firea si impuneti punctul de vedere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • raekwon1

    3

  • eradut

    3

  • slowdriver

    3

  • lowlife

    3

Multumesc pentru raspuns. Sper sa nu fie probleme, am vorbit cu diverse persoane si din cate am inteles Carpatica s-a redresat si nu mai sunt probleme cu plata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

N-am prea inteles care era problema legata de service.E devizul prea mare?Mai multe detalii n-ar strica si mai ales cum a decurs relatia cu service VAG Craiova?In alta ordine de ideii,in legatura cu problemele legate de companiile de asigurare,exista un organism la nivel national care cel putin teoretic ne-ar putea ajuta in relatia cu acestea si anume Autoritatea de Supraveghere Financiară (ASF)  http://www.asfromania.ro/ .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Cunoasteti vreun service sau mecanic in Craiova care sa schimbe switch-urile defecte de la incuietorile usilor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

In Craiova eu nu am gasit si mi le-am schimbat singur, 10 min a durat cu tot drumul pana la Adelaida sa cumpar switchul.

 

Stie cineva in Craiova un service/mecanic/electrician atent la detalii? Vreau sa montez niste senzori de parcare spate OPS pe un Golf 5, la Serpico mi-au cerut 250 ron vopsit si 300 ron manopera. Daca nu gasesc o sa incerc sa ii montez singur la primvara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

Vezi la spalatoria H2O, e un electrician auto bun acolo care monteaza printre altele si senzori.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

Cum de ceva vreme caut sa imi cumpar si eu prima mea masina, as avea nevoie de putin ajutor cand vine vorba de partea mecanica, asadar:

Imi poate recomanda cineva un service bun din Craiova? 

Ma intereseala sa cumpar un Golf 5 din Craiova si as vrea sa ii fac un test cat mai complet la un service inainte de a luat vreo decizie pripita :) Eu sunt din Timisoara.

 

Merci! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as vrea sa intreb daca e cineva prin Craiova care e de incredere si poate face o resoftare buna la un Passat B5.5 AVF 131CP.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@alynxs mersi, dar cred ca o sa ii montez singur.
 

@alin.qqq cel mai bine la Serpico Vw / Autec Skoda, verifici tot la masina + intrarile in service.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...
Eduard Catalin Novgorodschi

A schimbat cineva uleiul la DSG la serpico ? Mi-au zis sa le aduc masina cu o zi inainte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
On ‎05‎/‎11‎/‎2016 at 3:39 PM, Eduard Catalin Novgorodschi said:

A schimbat cineva uleiul la DSG la serpico ? Mi-au zis sa le aduc masina cu o zi inainte.

Nu stiu cat mai este de actualitate raspunsul meu.

Da, am avut eu chemare pe masina la G6 cu DSG7. A fost efectuat schimbul acum 2,5 ani. De atunci nu am avut nici o problema

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Buna ziua imi recomndati un tinichiugiu bun pe inlocuit ,vreau sa schimb usa si aripa spate ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut,

Imi puteti recomanda un service in Craiova care imi poate curata geometria de la turbo ?

As vrea un service care se ocupa de toata operatia, deocamdata tot ce am gasit a fost demontare/montare intr-un service, si curatare altundeva.. (RK Motors parca)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

am avut un mic accident

la skoda octavia trebui schimbat aripile capota bara fata faruriile si alte plasticurii

la ce service credeti ca ar fi bine sa merg

auto zon       popeci     eurasia     rucon

aceste serv mi lea propus cei de la cyti

astept pareri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...
Ionescu Mircea

Salutare! imi recomanda si mie cine unde sa schim si eu distributia in Craiova,  la un seat leon 1.4 tsi (distributia este pe lant), Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Autec ( skoda)

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Buna ziua, 

Caut in service auto pe raza municipiului Craiova in care pot remedia eroarea P2015 prin montarea kitului de reparatie al galeriei de adminisie (adaptor). Este in Craiova un service care sa remedieze aceasta problema cu piesa lor(kit) sau alta piese care necesita inlocuirea.

Masina VW Passat CC, serie sasiu WVWZZZ3CZAE502264

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!