Jump to content

DAILY-DRIVER


RaduI
 Share

Postare recomandată

Ia uitati-va ce inseamna "daily-driver" la astia ....:

"well i dive my beetle to work every week and 360 miles almost every weekend, I think I'm safe to say that my beetle is my daily driver. I am currently running the pacesetter dual tip monza exhaust, it has a nice sound, but the noise is a bit much especially since it has cracked at a weld and re cracked after I re-welded it. I am considering getting a merged header and "hide away" mufler or dual quiet packs. Who here uses either and what do you think of them? which is louder and which has a better sound? thanks for any input!"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai cata benzina sa bagi in ia..........si ashtia nu mai dorm de loc....................ci merc in continuu cu mashina...........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt sariti, dai-i in...Doamne, iarta-ma ! Pai povestea unul, mai demult, ceva gen " M-am intors de la serviciu e la 20,00, 40 mile, am mancat ceva, am lucrat in garaj de la 23,00 pana la 4,30, m-am culcat un pic, si la 6,00 am plecat inapoi 40 mile pana la servici...."

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Io cand am fost in Greece cu Fordu' am terminat de pus radiatorul cel nou de Dacie la 4,30, iar la 6 am plecat din Bucale. Noroc cu nevasta-mea, a condus ea f'o 2 ore prin Bg. pe autostrada, cat am dormit io. Treaba buna pt. o femeie... tzii drept de covrig, picioru' la blana si ma trezeshti cand se termina strada asta larga. :censur:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihai, Mihai vezi cum vorbesti - mai sunt si Doamne printre voi :censur:

Dar eu stiu ca tu glumesti cand spui asta!!!!!!!! :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chestia cu blana ??? :bounce:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:censur: nomonkey.gif?bcacJ1.AJZ4QC44Z

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faceam misto, dar tot nu-i dau masina sa mearbga singura pana nu invatza sa dea din ambreiaj o viteza infinitezimal mica (! :censur: ), ca sa parcheze lateral fara sa largeasca locu' cu de-a sila... :-(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Invat-o tu :censur: Si sa vezi ca nu o sa mai greseasca!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma tot chinui de'j de ani! :-(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai fara suparare, da io cu femeie la volan merg cu centura pus'a,..................nu am avut pana acuma onoarea sa merc cu o mashina condus'a de femeie si sa mearga tzutz, ci dinpotriva,... ....cel putzin de 2 ori am avut ocazia sa ma vad facut bucatzi....din cauza unor mici animale , care au trecut pe stada........si femeia miloasa cum ie .....a evitat balaurii(o matza, si a 2 oara un caine jigarit....), si era sa intram sub un tir prima oara,.....si sa ieshim de pe pod a 2 oara,........asha ca inca ashtep sa ma plimbe si pe mine o femeie cu mashina, .......asta fara a'mi provoca pe urma coshmaruri..........

Da ma ie o faza , cand conduceam io,......merjeam cu o Dacie....si aveam cam 110k, si a sarit un caine in fatza,....si nu aveam cum sa evit , fara a suporta neshte consecintze........asha ca l'am luat cu scutu in plin...de era blana pe toata shoseaua, beleaua nu estem asta, ......da fata din dreapta mea cand a vazut cainele , si impactu........a sarit de pe scaun pe......mine................si era sa intru in pom .........asha ca........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK ma retrag, sunt in minoritate!!!! :21:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

principessa

nu esti dana dar baietii au dreptate in mare parte

faza e ca daca se inalnesc 2 nebune pe sosea dintre care una se oftica pe cealalta ca i-a taiat fata... e de jale.. iese cu injuraturi, glacsoane si semne de la baieti adunate :censur:

imi pare rau sa recunosc ca nu m-am putut abtine sa n-o ciufulesc pe domn'soara respectiva. Eu recunosc ca cel mai mare procent dintre doamne dau emotiii meri la domnii de pe sosea dar mai sint si exceptii

:21:

faza mai nasoala la femei nu e ca grsesc ci ca nu isi dau seama ce grasesc. Sint si multi barbati care merg aiurea dar macar isi dau seama si ridica o mana in semn de scuze. La femei foarte rar se intampla

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ai ciufulit'o pe aia, mishttooooooooooooo, vreau poze....................bravos........dale'n gura........firar mama lor......

Mi'a placut zau...........esti pe sufletu meu,.....imi pare rau ca nu ai poze..............

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt de acord in totalitate! :censur:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aprecierile mele fata de doamnele care isi dau seama.

Doamnelor va respect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

principessa

n-am aparat foto :censur:

dar mi-ai dat o idee buna sa il port mereu cu mine ca sa am dovezi

pricum am ciufulit-o psihic ca n-a avut curaj sa opresca masina si sa se dea jos. Ideea e ca spectacolul a fost foarte fan pentru barbatii care treceau pe acolo si care imi trimiteau pupici si urale de bine :bounce:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si de la noi pupici........... :censur: :ok: :salut: :ok: :) :ok: :) :ok:

si data viitoare vrem sa faci poze................. :colors:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!