Jump to content

Recommended Posts

13 minute în urmă, F l o r i n a scris:

Vezi ca ii lipsește un plus permanent la safe - e marcat pe pinout ul de pe unitate, ca +safe

Poți să-mi zici pe schemă unde ar trebui? 

20191108_175214.jpg

• Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• F l o r i n

48

• Robotelu

23

• mad_kat

17

• ady2006

15

Top Posters In This Topic

Popular Posts

m-am uitat nu e nimic diferit,doar la mufa de sus la gamma are mai multe chestii(cred ca e chestia cu maxidot - afisarea datelor de la cass),cine mi l-a dat,mi-a spus acum ca el avea firul de masa pe

multam, am rezolvat cu un dump pentru reset counter. l-am scris dupa care cerea codul.  am postat dump-ul aici pentru cine mai intampina problema aceasta. codul dump-ului este 1142 vw gamma re

Posted Images

Vezi la pinii marcați cu U+ și +. Acolo sa ai plus permanent. S CONT, trebuie sa ai plus contact

• 8 months later...

Salutare, vreau sa va spun ca după vreo 5 ani de pus tot felul de unități audio prin passat ul soției, am revenit la gamma plus magazia de cd oem în bord, sunetul pe care îl am acum nu poate fi comparat cu absolut nimic din tot ce am avut, iar ca și aspect în bord este perfect, cu vechile unități, nu se alinia defel, ba ieșeau prea afara, ba nu stăteau bine în locas........ Am păstrat difuzoarele oem în uși, am încercat cu niște hertz care se potriveau perfect în locas însă basul lasă de dorit asa ca am lăsat difuzoarele de fabrica, ma gândesc ca din construcție au fost gândite pt unitățile oem, altfel nu îmi explic cum de se aude atât de clar, un cd original redat de magazie prin gamma face de ras aceiași melodie redata mp3 sau stick USB. 

Edited by xez