Jump to content

Eto
 Share

Postare recomandată

13 minute în urmă, F l o r i n a scris:

Vezi ca ii lipsește un plus permanent la safe - e marcat pe pinout ul de pe unitate, ca +safe

Poți să-mi zici pe schemă unde ar trebui? 

20191108_175214.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi la pinii marcați cu U+ și +. Acolo sa ai plus permanent. S CONT, trebuie sa ai plus contact

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salutare, vreau sa va spun ca după vreo 5 ani de pus tot felul de unități audio prin passat ul soției, am revenit la gamma plus magazia de cd oem în bord, sunetul pe care îl am acum nu poate fi comparat cu absolut nimic din tot ce am avut, iar ca și aspect în bord este perfect, cu vechile unități, nu se alinia defel, ba ieșeau prea afara, ba nu stăteau bine în locas........ Am păstrat difuzoarele oem în uși, am încercat cu niște hertz care se potriveau perfect în locas însă basul lasă de dorit asa ca am lăsat difuzoarele de fabrica, ma gândesc ca din construcție au fost gândite pt unitățile oem, altfel nu îmi explic cum de se aude atât de clar, un cd original redat de magazie prin gamma face de ras aceiași melodie redata mp3 sau stick USB. 

Modificat de xez
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!