Jump to content

De unde cumparam anvelope ieftine ?


vw-raz-van
 Share

Postare recomandată

Pentru cei care obisnuesc sa cumpere online poate au cunostinta de unele firme unde gasim si noi anevlope la pret bun.

Inainte luam de la Autosoft dar au cam ridicat preturile in ultima vreme poate mai stiti si voi nu va sfiiti sa ne spuneti si noua !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Real e oferta la anvelope Debica de vara 195/65/15 sunt la 160 lei bucata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

1. Nu e clar ce inseamna ieftin pentru tine. Cele mai ieftine sunt cele chinezesti... Si la pret si la calitate. Gasesti pe net ce vrei.

2. Cred ca sunt discutii multe si marunte pe forum legat de anvelope

3. Reprezinti un grup de prieteni (doamne fereste sa nu fie de interese!)? Noi vrem, noua ne spuneti... :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fara sa stiu pe nimeni de acolo, deja au topic dedicat, cauciucuridirect.ro

Eu de la ei imi iau urmatoarele cauciucuri (cam in maxim 2 luni)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te-ai uitat si pe www.vreau-anvelope.ro ?

Eu pe cauciucuri direct am gasit Dunlop SP Sport MAXX la 351RON si pe vreau-anvelope.ro la 300 RON. In plus vreau-anvelope.ro plateste si curierul tu nu trebuie sa platesti decat rotile.

Eu cred ca la ora actuala www.vreau-anvelope.ro au cele mai bune preturi si va garantez ca sunt si prompti. Eu am luat deja 2 seturi de cauciucuri de la ei si nu au fost probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crisadatyres
Te-ai uitat si pe www.vreau-anvelope.ro ?

Eu pe cauciucuri direct am gasit Dunlop SP Sport MAXX la 351RON si pe vreau-anvelope.ro la 300 RON. In plus vreau-anvelope.ro plateste si curierul tu nu trebuie sa platesti decat rotile.

Eu cred ca la ora actuala www.vreau-anvelope.ro au cele mai bune preturi si va garantez ca sunt si prompti. Eu am luat deja 2 seturi de cauciucuri de la ei si nu au fost probleme.

incercati si www.crisadatyres.ro, pt cei de pe forum se acorda si discounturi bunicele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai cita integral postul precedent. Este si inutil si interzis de regulament.

Si pe acest topic, ca si in aceasta arie de altfel, se pot face recomandari doar pe baza experientei personale de utilizator ... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

cumparat de la aragroup si cauciucuri direct in trecut. Multumit de servire, produs si in primul rand pret (a fost unul din factori)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din punctul meud e vedere cauciucuri direct is destul de scumpi personal cautam ceva 195/70/15 c si ex michelin cu sarcina de incarcare 102 104 e la 400 ron ori ex la comnicosrv erau la 360 ron si la autosoft la 380 deci ......

alte ideii mai aveti???

incercati si www.crisadatyres.ro, pt cei de pe forum se acorda si discounturi bunicele

si cum facem sa luam si discounturi ???ca preturi am vazut ca au destul de ok cel putin la ce ma intererseaza pa mine??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crisadatyres
din punctul meud e vedere cauciucuri direct is destul de scumpi personal cautam ceva 195/70/15 c si ex michelin cu sarcina de incarcare 102 104 e la 400 ron ori ex la comnicosrv erau la 360 ron si la autosoft la 380 deci ......

alte ideii mai aveti???

si cum facem sa luam si discounturi ???ca preturi am vazut ca au destul de ok cel putin la ce ma intererseaza pa mine??

eu sunt crisadatyres,si putem vb despre orice v-ar interesa,discounturile se stabilesc cu fiecare in parte ,dar minim 5% pt cei .de pe forum, depinde de valoarea comenzilor, va multumesc si astept sa colaboram.

Modificat de crisadatyres
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poi ne lasi si noua un nr de tel ?? sau o adresa de mess unde putem vb ????eventual pe pm merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@crisadatyres Ti s-a spus deja ca incalci regulamentul facandu-ti reclama pe acest topic. Ai warning si 3 zile suspendare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

haide ba ca sunteti carcotasi omu ne da o mana de ajutor si voi il suspendati !

oricum duoa ce intri lasa si mia pe pm un nr de tel sau un mes un email ceva sa vb ca vreau cauciucuri!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu avem o problema ca omul ne ajuta, ne da discount, etc...dar asta nu e topic de vanzari. Si nu este corect nici fata de alti colegi care au fost atentionati sau sanctionati pentru lucruri similare. Reclama pe forum se face intr-o anumita arie si in anumite conditii (nu au voie sa puna anunturi membrii "doar inscrisi", cum este crisadatyres). Dupa ce va avea statut de membru, conform Regulamentului va putea sa isi deschida propriul topic de vanzari si sa expuna acolo detaliile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am cumparat anvelope din targ de la Vitan. sunt acolo multe magazine si au preturi bune. Trebuie doar sa fii atent la DOT si sa nu cumperi no name-uri. Eu am luat de acolo Good Year si de iarna si de vara pentru Leon si am fost multumit de calitate si de preturi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am cumparat anvelope din targ de la Vitan. sunt acolo multe magazine si au preturi bune. Trebuie doar sa fii atent la DOT si sa nu cumperi no name-uri. Eu am luat de acolo Good Year si de iarna si de vara pentru Leon si am fost multumit de calitate si de preturi.

Pai da si tu exemplu de pret la anvelopele de vara si dimensiunea si ce bani per bucata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am luat 4 anvelope Dunlop Fast responce 195/65/15 (standard) cu 227 RON bucata de la Laros acum vreo 3 saptamini. DOT saptamina 08 din 2008 produse in Franta (as fi preferat in Germania dar ...). Livreaza cauciucurile in Bucuresti sau ofera montaj gratuit. Sper sa nu se considere reclama, nu am nimic de cistigat. Sint un simplu client multumit, si cred eu ca informatia e utila si altora. Oricum "fratele" Google sa traiasca. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Vad ca nu s-a discutat nimic pe acest topic de aproape 1 an. Ma confrunt si eu cu povara achizitionarii unor anvelope noi.

Daca stie cineva de preturi bune si/sau de oferte promotionale poate sa-si descarce sufletul pe acest topic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am luat de pe webtire.eu cauciucuri pe 15, de iarna, Good Year UG7.

Comanda a fost pe persoana juridica si nu am platit tva. Livrat la adresa, plata ramburs, a ajuns aprox. 800 ron.

Au venit din Ungaria. Le-am folosit in iarna trecuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cei de la vreu-anvelope.ro sunt seriosi ? Mi se pare cam mare diferenta de pret fata de altii. Cauciucurile sunt noi nu ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cei de la vreu-anvelope.ro sunt seriosi ? Mi se pare cam mare diferenta de pret fata de altii. Cauciucurile sunt noi nu ?

Mai platesti 10 RON la anvelopa pentru transport. Altii au afisate preturile cu transport inclus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Aflati cu cine colaboreaza local cei de la vreau-anvelope.ro si contactati-i pe aceia. Eu, de ex., eram 100% hotarat sa fac comanda pe site pentru anvelope (tigar 195/65/15 la 170 lei buc), dar mi-a "suflat" un coleg un pont cum ca e in galati o firma care are cauciucuri de la ei. In final am cumparat din galati la 165 lei buc - deci chiar mai ieftin - in care era inclus si montajul!!!

Asadar, se poate si mai ieftin decat pe site.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anvelonet !

Comanzi prin curierat/ taxa de anvelopa 14 ron + tva si plata la ramburs - dupa ce vezi marfa!

F seriosi !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!