Jump to content

Apa In Golf/Bora


Adi_UZI
 Share

Postare recomandată

Am rezolvat, problema era prin bord, la garnitura de la capacul respectiv. Drumuri bune ! 

post-35752-1271269365.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

buna ziua!cand incerc sa spal luneta,imi curge apa pe la pedale iar la stergator nu ajunge deloc.multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma poti ajuta cu o schema?sa desfac plasticul de sub volan sau la parbriz?ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desfa prima oara pe cel de pe stapul stanga, pe acolo trece furtunul. Doar tragi cu grija de el, e prins in braduleti de plastic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Nu as vrea sa mai deschid alt topic dar vreau sa schimb si eu chederele de la interor , cele care vin in interor cand se inchid usile . Stiti cumva ce profil au ? Pot cumpara si inlocui cu cele gasite la magazinele auto cu acelasi profil ? Masina e o bora din 2004 

Modificat de Nenciu Victor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum adica "ce profil au" ?

de ce vrei schimbate, usile sunt reglate bine?

trebuie sa iei cheder de golf/bora, nu ceva universal. gasesti uzate in dezmembrari sau noi (vezi preturi).

in functie de caz merge o carpeala, bagi tub de burete/spuma in canal interior, le mai umfla putin daca sunt f vechi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu au fost schimbate de 16 ani sunt uzate destul de tare , da usile sunt reglate , ma gandeam ca merg cele universale , de asta am intrebat de profil ... merci ... 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!