Jump to content

Releu Pompa De Motorina A4 Avf


Durpaneus
 Share

Postare recomandată

V-as fi etern recunoscator daca mi-ati putea spuna unde se afla releul pentru pompa de motorina, la masina din semnatura; am dat jos plasticul de sub volan, dar nu stiu care din ele este.

Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intre timp am aflat locatia sa: in compartimentul motor, in dreapta bateriei (cum te uiti la ea), in aceeasi carcasa de plastic in care se afla si ECU.

pentru cei 51 -pina in momentul in care postez acum- care au citit topic-ul si cere n-au stiut sa-mi raspunda la intrebare, dar si pentru -eventual- altii care vor mai citi pe-aici, o sa fac si o poza, pe care o s-o postez zilele urmatoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 9 years later...

Buna ce numar si locatie are releul pentru pompa din rezervor pe audi a4 1.9 tdi avf 2004 ? Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Nu raspunde nimeni la intrebarea >ninu?

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intrebarea a fost pusa acum doi ani. Daca te referi la releul pompei de motorina, cred ca raspunsul il gasesti putin mai sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!