Jump to content

Comportament Fff Ciudat


Tanase
 Share

Postare recomandată

Astazi folosind telefonul pe sistemul din masina, toata instalatia de sunet s-a intrerupt odata dupa care se intrerupe la fiecare 5 secunde... Acelasi comportament si pe radio si pe CD... Oare ce sa mai fie si de data asta??? :) Sper saptamana urmatoare sa-l duc la PBV2 sa vedem ce are...

Culmea este ca in boxe se aude un zgomot ciudat si destul de puternic (ca o atingere de contacte) chiar si cu cheia scoasa din contact...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Astazi folosind telefonul pe sistemul din masina, toata instalatia de sunet s-a intrerupt odata dupa care se intrerupe la fiecare 5 secunde... Acelasi comportament si pe radio si pe CD... Oare ce sa mai fie si de data asta??? -_- Sper saptamana urmatoare sa-l duc la PBV2 sa vedem ce are...

Culmea este ca in boxe se aude un zgomot ciudat si destul de puternic (ca o atingere de contacte) chiar si cu cheia scoasa din contact...

Adaptorul bluetooth este pe duse.

Am avut aceeasi problema.

Astept dupa el de la sf lui dec.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar masina are 10 luni, iar eu folosesc telefonul doar de o luna (abia am aflat care-i treaba cu el... :icon_thumright: :angry: ). Oare asa de putin rezistent sa fie??? Dupa o luna, gata?!?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, este calculatorul de telefon, mi-au spus baietii de la PBV2... Acum sa vedem cat dureaza, ei mi-au spus ca au inceput sa vina comenzile pentru el, ca au intarizat din cauza unor defecte de fabricatie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!