Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Salut,

Poti sa-mi spui si mie cod si pret pentru urmatoarele:

Suport ochelari (inlocuieste manerul de deasupra soferului)

Capac lateral portbagaj pt partea stanga (care acopera triunghiul, trusa medicala, etc.)

Stergator Golf 5 spate (brat, stergator, capac)

Iar la aceste coduri, sa-mi spui un pret informativ, sper ca am scris codurile bine:

1J0 711 323 D (10/97-06/01 2ZZ)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

am nevoie de o schita pentru codul acesta ! 8E0 858 005 F , audi a4 !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai pot sa dau edit la postul meu, cu scuzele de rigoare o sa postez aici detaliile despre masina:

Golf 4, an 2001, motor AZD, 77 kw/105 cp, 1.6 16v, 1598 cmc, serie sasiu WVWZZZ1JZ1W318410.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

aveti idee care este pretul pentru capacele care vin peste prezoane pentru jantele de aliaj? multumesc mult

post-31062-1236234241_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am aflat singur niste preturi la piese, poate intereseaza pe cineva:

1J0 862 533 D (10/97-06/01 2QL)

Modificat de nitrogen
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

i-leon_c, codul dat de tine este pentru maneta de cruise control cu comanda pentru computer de bord, masina ta are asa ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu un pret pt o oglinda retrovizoare de pe partea soferului si un cod oglinda si suport oglinda culoarea alba pt un PASSAT din 2000 mutumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

i-leon_c, codul dat de tine este pentru maneta de cruise control cu comanda pentru computer de bord, masina ta are asa ceva?

Da, masina are computer de bord, si nu, masina nu are tempomat si as vrea sa-i pun.

Multam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu un pret pentru eleron haion RS, pentru Skoda Fabia 1, cod : FAA 410 001.

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

andrei.toledo
Grilaj difuzor usa dreapta fata pentru masina din semnatura ?

Seat Toledo 1M 2002

Motor 1.6i 16v AZD

VSSZZZ1MZ2RO7155

Multumesc anticipat!

Am aflat codul 1M0 867 149 .M-ar interesa un pret.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare

wvgzzz1tz4w098361

daca ma poti ajuta cu un kit de ambreiaj(placa disc rulment) volant si un kit de distributie(role curea pompa de apa)

multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Andrei Florin

sal,

pret si cod la un kit ambreiaj pentru fabia 1,9 SDI model 2002 te rog

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

Un pic de ajutor va rog frumos.... Codul si eventual pretul la un senzor NOX (senzor G 295) pt un Golf IV 1.6 FSI 2002. Apare eroarea 17480 - Check / Replace sensor (G295) - dar nu gasesc nicaieri senzorul respectiv ,nici nu au auzit de asa ceva. de asemenea habar nu am unde este situat??? Am citit intr-un post din 2004 ca ar fi undeva in sistemul de evacuare era candva si o schita alaturata dar nu o mai gasesc. Va multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Am si eu nevoie de un cod pt bratele inferioare la masina din semnatura....ast cu nerabdare :nono: Thanks

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

M-ar interesa si pe mine un cod pentru bara spate seat leon 1.Cea mormala nu F.R.

Si mai am o intrebare. Barele se gasesc numai originale sau mai se fac si after market?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as vrea si eu un scut metalic passat 3bg 2002 1.9 tdi am pus si specificatiile ca nu ma pricep daca , conteaza sau nu.astept un raspuns cu un pret,multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@loveritzu

scut motor fata = 8D0 863 821 Q

scut motor spate= 8D0 863 822

VW nu a facut scut metalic pentru Passat. Doar de plastic. Din alte discutii am aflat ca gasesti la Skoda dar prinderile la Passat sunt de plastic si suportii nu pot sustine greautatea scutului. Risti sa iti cada de pe masina si sa mai faci si accidente. Nu iti doresti asta.

@cris tdi

Barile le gasesti si pe producator nu doar originale.

bara spate = 1M6 807 417 BD

@pushtyu88

8E0 407 694 Q - inferior dreapta fata

8E0 407 693 Q - inferior stanga fata

Modificat de kostas
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai si raspunde cineva pe topicul acestea, sau toti pun doar intrebari ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@bebeko, ti se pare ca nu s-a raspuns la intrebari? Posturi ai destule... Raspundem si noi la ce intrebari stim si putem.

LE: Pentru preturi consulta un magazin. Membrii forumului poate nu au de unde sa stie cat costa ce ai tu nevoie. Sau intreaba pe topicul lui volksman. Nu ar fi mai usor ?

Modificat de kostas
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut! m'ar interesa si pe mine un pret la un ambreiaj...si o distributie(completa) la un Golf 3 1.9 TDI 90 CP 1996 1Z serie sasiu:WVWZZZ1HZTW109485...Mersi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la distributie te pot ajuta eu ca vreau sa o schimb si eu...abreaj nu stiu da am sa ma interesez...

Curea distributie-125lei

rola intindere-139

Curea alternator-25 lei

Rola alternator-45lei

Curea servodirectie-18lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

rog daca se poate un cod si un pret pentru display-ul de la clima la Seat Cordoba 2001 .

Seria : VSSZZZ6KZ1R117463

Cod motor : ALH

cu multumiri.

incerc sa pun si o poza.

dsc04122resizenc1.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai pun o poza daca cea precedenta nu e prea concludenta. Asta e piesa careia nu-i stiu codul.

Ma puteti ajuta?

42ea1.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@bebeko, ti se pare ca nu s-a raspuns la intrebari? Posturi ai destule... Raspundem si noi la ce intrebari stim si putem.

LE: Pentru preturi consulta un magazin. Membrii forumului poate nu au de unde sa stie cat costa ce ai tu nevoie. Sau intreaba pe topicul lui volksman. Nu ar fi mai usor ?

Titlul topicului este " coduri si preturi ... ", de aceea am intrebat aici, pe forum mai intai.

La ce bun topicul asta daca tot la magazin ajung pana la urma ?

Multumesc oricum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doru_s, am gasit ceva, insa nu inteleg daca e masca cu tot cu ecran sau doar masca. Are pozitia 6 si are codul de produs 6K1 858 069 H.

cordobat.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!