Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Salut, ma poate ajuta cineva cu un VIN de Golf 6 R-line sau codul pentru spoiler bara fata Golf 6 R -line? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, ma poti ajuta cu codul pentru cadru motor? cel din aliaj de sub motor, la vin: WVWZZZ3CZBE327153.

Multumesc.

 

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salutare.

un cod pentru camera frontala ( cea de la parbriz de langa senzorii de ploaie/lumina) care deserveste asistentii;  Lane, Adaptiv Cruis Control, Sign, Dynamic LIght, ? pentru masina:

WVWZZZ3CZFE400305 . passat B8

daca se poate si pret de nou .... sh .... merci.

Modificat de cascadoru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Buna seara! Ma poate ajuta cineva cu un cod oem pentru senzor nivel dreapta fata la Audi A6 Allroad 2004? Va multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Un cod si un pret pentru suruburi torx(cred ca sunt 15 bucati) care strang capac motor(negru din plastic) pe chiulasa. 

Vin: VSSZZZ1PZ7R098860

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, ma poate ajuta cineva cu un cod (si eventual un pret de nou) pentru lampa din spate stanga (cea de pe capacul portbagajului cu lumina de ceata) pentru Passat b7 2012, sedan, WVWZZZ3CZCP067105. Nu sunt in tara si am reusit sa incui cheile in portbagaj. Probabil voi fi nevoit sa sparg acea lampa si sa o inlocuiesc.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3AE945093J    Lampa stanga interior

 

3AE945094J  Lampa dreapta interior

Stai potolit ca nu o rezolvi asa,ai capitonaj la interior si trebuie distrus si ala...asta daca vrei sa tragi cheia prin orificiul lampii.

Asemeni daca vrei sa bagi mana prin locasul lampii sa actionezi manuala yala...nu o sa poti.

Modificat de GABIVVX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru cod, l-am gasit dimineata la VW. Avand in vedere ca o cheie de urgenta dedicata vine in 5-10 zile am comandat lampa (vine maine), am facut lampa de pe masina bucati, am scos cheia (stiam ca e chiar in spate stanga) prin gaura din tabla, in tapiterie este o "fereastra" care se poate impinge inspre interior , maine monteez lampa noua. 

Daca doriti va pun si poze in topicul dedicat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare! Ma poate ajuta cineva cu un cod pentru rama bord (1din)  modelul carbon pentru Passat b5 (cred ca merge si de b5.5)? Nu reusesc sa gasesc nicicum. Multumesc!

 

Modificat de Cipilica1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am montat lampa. Interesant e ca a venit cu codul 3AE 945093 D. Este identica cu **** J. Nu stiu care-i treaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Actualizare si modificare de pret...daca este identica nu e bai.?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut.

Am nevoie va rog de informatie referitoare la amperaj sau codul alternatorului  original  pt TMBBL21U318431237 Octavia 2001 1.8T AUM pt schimbarea lui  , am o chinezarie pe masina si nu scrie nimic pe el  iar la piese auto am gasit ca s-ar potrivi si de 90A si de 120A pe motorul meu.

Nu stiu ce sa aleg.

 

Multumesc

Modificat de Vlad_F
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Se poate un cod si pret pentru lampa spate dreapta (doar partea exterioara din aripa)?

VIN:   WVWZZZ3CZCP072233

 

Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, am cautat in realoem dar nu am gasit,un cod pentru ''capac brat stergator spate '' skoda octavia 2 MY 2008  1z3-TMBBS21Z18C010316.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna. Se poate un cod OE pentru actuatorul de turbo KKK? Masina este Passat B6, 2009, 2 L CR, CBAB, 103 KW.  WVWZZZ3CZAE036616. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

- 03L198716A - set pentru reparatii capsula de presiune - BORGWARNER - ~715Lei la dealeri pentru masini mai vechi de 4 ani (20% discount piese)

KKK.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.Pentru un touareg am nevoie de capacul de la carligul de remorcare pe partea stanga.Am codul capacului de pe partea dreapta care este 7L6 807 156 A.Ma poate ajuta cineva cu codul celui din stanga?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Corespondentul pe stanga pentru codul de mai sus este:

- 7L6807155A 9B9 - capac pt. inel tractare stanga - negru satin - ~23Lei

Modificat de Dolfin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La o skoda superb din 2012, cu vin TMBJF93T3C9066362, ce bieleta antiruliu trebuie pe spate ?

Va mulțumesc anticipat 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua!

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un cod pentru butonul de start engine pentru un Golf 6  VIN: WVWZZZ1KZDM614576

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, 

Ma intereseaza si pe mine un cod si un pret pentru un capat de lonjeron audi a6 c5 facelift 2004. cod motor avf daca conteaza.

ps. suportul ce se prinde pe lonjeron e din aluminiu si pistonul din metal, la dezmembari nu dau nici cum de el.:pale:

Multumesc!

IMG_4376.JPG

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Masina este Passat B6, 2009, 2 L CR, CBAB, 103 KW.  WVWZZZ3CZAE036616

Buna. M-ar interesa codurile bratelor cu partea de montare in spate. E vorba de bratul transversal inferior, cel in forma de os si cel in forma de secera. Nu radeti, va rog! Sunt istoric. Am nevoie de coduri pentru a identifica bucsele corecte si surubrile cu excentric aferente. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Va rog sa-mi spuneti daca urmatoarele coduri de la niste discuri si placute frana se potrivesc pe VW Touareg 7P.

7L6615302P    7L0698151S

7L8615601G   7L0698451H

VIN-ul masinii pe care vreau sa le pun:

WVGZZZ7PZCD021368

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Un codu pentru motorasul care actioneaza clapeta de la rezervor? Masina din descriere! Multumesc frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Buna ziua!

un cod pentru cablul de alimentare la pompa de recirculare incalzire auxiliara : 7N0965561 .

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!