Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

1U9945097C in jur de 520 lei,1U9945097 Stop aditional pe hayon pt model kombi in jur de 210 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

8P0 805 588 traversa cu montura pentru radiator este pe masina ta si codul dat de tine nush sa iti spun sigur daca e compatibil.Cauta 2 poze cu ambele coduri de pe net si fa o comparatie sa vezi ce diferente sunt la ele.

Ok, mersi pentru ajutor, acum stiu ce cod sa caut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te rog sa-mi spui preturile la piesele astea. Multumesc pentru ajutor

4F0 853 373 K

4F0 853 374 K

4F0 853 375 K

4F0 853 376 K

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

andreistefan1986

Se poate un cod pt bare transversale si un pret pt un Passaf B6 limuzina din 2006,multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@victorash_cvv,4F0853373K 01C Ornament prag fata stanga cuinscriptie S- LINE 460 lei,4F0853374K 01C Ornament prag fata dreapta cu

inscriptie S- LINE 460 lei,4F0853375K 01C si 4F0853376K 01C 340 lei bucata. Ornament prag spate cu inscriptie S- LINE stanga si dreapta

@andreistefan1986,banuiesc ca te referi la ,,portbagaj'',vezi ce gasesti pe Thule si magazinele care comercializeaza astfel de sisteme.Pe original gasesti la 1400 lei setul 3C0071126A ( Set bare transversale plafon).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

andreistefan1986

Mersi GABIVVX,o sa iau thule sau altceva ca is mai accesibile!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@GABIVVX Se poate pretu pt 8k0807682A. Ms mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma poti ajuta cu un cod de la siguranta ce incalzeste luneta ?VSSZZZ1MZ2R006055

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru WVWZZZ16ZCM155167, se poate un cod pentru maneta tempomat? Am luat 5K0 953 513 S dar difera sistemul de prindere.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@andyzaharia,8K0807682A01C Grila bara fata dreapta cu locas proiector,in jur de 155 lei.

@IONUTBLV,la ce siguranta te referi,siguranta din tabloul electric?vezi schema atasata..

@I ffocus I,sunt prea multe lucruri de luat in calcul pt ca masina este 2012 si e mai dificil de identificat.

post-64586-0-41875700-1355044052_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, ma intereseaza si pe mine codul suportului pt capacul de plastic al motorului indicat de sageata din imagine.

post-74618-0-74276400-1355049214_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@IONUTBLV,la ce siguranta te referi,siguranta din tabloul electric?vezi schema atasata..

Imi cer scuze pentru neintelegere , as incerca sa pun rezistenta ce incalzeste luneta si la parbriz :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@IONUTBLV,pai nu gasesti o rezistenta ca piesa de schimb.Pe spate mai sunt variante ieftine de rezistenta care se aplica dar nu dau randament.Pe fata parbrizul cu incalzire electrica este special cu un firicel special montat prin parbriz care este destul de greu de vazut si cu ochiul.In consecinta...este munca in zadar si randament sub asteptari.

@catalinmiti,imi trebuie un cod de motor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aham..este f bun..dar ma mai interesa si partea care uneste aceasta piesa cu blocul motor :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hmm..deci care dintre astea 2 sunt pt cel care era indicat cu sageata? 06F133336B ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@I ffocus I,sunt prea multe lucruri de luat in calcul pt ca masina este 2012 si e mai dificil de identificat.

Ai mai avea nevoie de informatii? sau inseamna ca trebuie sa ma duc la Midocar?

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tocmai,ma feresc sa iti dau un cod pt ca sunt prea multe de luat in calcul si nu vreau sa gresesc.Drept dovada,ai luat o maneta care nu a mers montata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vin-ul meu este: WVWZZZ1KZ6W051834 si ma interesa decat cel unde am pus cu sageata...cel de langa alternator

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok...multumesc foarte mult pt ajutor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!