Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Si eu am schimbat chetia aia din cele descrise de tine. Codul ar fi 06A 121 132 Q. Ulteriror a fost schimbata doar ultima litera in 06A 121 132 AP.

Modificat de volnick1986
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

si deci am nevoie de cea cu ultima varianta, nu?Am incercat sa atasez o poza dar deocamdata nu merge. Asa ca rog pe cineva cu etka sa puna schita sa vedem daca e ceea ce trebuie. Codul motor e AUM. Multu

Modificat de Jacku
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Piesa ta originala are codul 06A 121 132 Q, dar conform ETKA, de unde ti-am gasit-o, VW a inlocuit-o cu 06A 121 132 AP. Practic e aceeasi piesa. VW mai schimba piesele pe parcurs. Aceeasi problema (vorba vine) am avut-o eu la DV-ul ce l-am luat. Cel original de pe masina era 06A 145 710 (care nu se mai fabrica), iar varianta noua (improved) e 06A 145 710 N.

Ca sa te ajut cu poza cred ca de asta vorbesti.

http://www.ecstuning...lange/ES279315/

Dintr-o intamplare, eu am pus acum 2 ani pe cea Meyle. Inca tine bine... Cand o sa crape pun una OEM.

http://www.ecstuning...ange/ES1831886/

PS: Stiam ca ai AUM. ;) O gasesti la reprezentanta fara probleme. Vezi sa ceri si discountul. ;). Cea Meyle o gasesti pe comanda la piese auto. Parca si Febi mai fac daca bine tin minte.

Modificat de volnick1986
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un pret si un cod pentru volant la auto WVWZZZ1KZ5P064262

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

imi poti spune te rog, coduri/preturi pt kit ambreiaj la masina din semnatura (volant, disc, placa, rulment)?

multam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt SUPERB;SACHS 2290 601 008 ...contine tot kit;placa ,disc,volant,rulment,set suruburi volant,vasilina,maxim 3000lei.volant pe SACHS e in jur de 1500lei maxim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

volant pt BKD in mod normal sunt 2 variante de echipare SACHS si LUK. volant 03G105266BD sau LUK 415049409 in jur de 2300lei.Masina e cu DSG?nu am apucat sa ma uit bine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, tot la fel apar si pe autokarma Sachs si Luk. Da, masina e DSG. La ei pretul e in jur la 1800 ron. Pretul tau e pentru dealer? Mersi frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gasit dupa numarul OE: 03G 105 266 BD Varianta motor: pentru motoare cu volant cu masa dubla, Echipament vehicul: pentru vehicule cu cutie de viteze schimbare directa, Articol extins/Info extins 2: fara set suruburi

Ce ai vazut tu la karma sunt preturi pt volant pt cv normala cu 5 sau 6 trepte...la dsg e altfel volant si doar LUK o produce.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc frumos!

imi trebuie si semnalizatoarele de pe oglinzi (sunt leduri arse).

oare se pot adapta chedere si badouri cromate? am vazut pe alte modele de echipare.

multam inca o data!

mare domn!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, cred ca ai dreptate cu pretul. In DE nu am gasit nimic mai jos de 550 E. Damn it !

Modificat de Wug
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dorii si eu codul suportului de pahare din cotiera centrala, adresat pasagerilor din spate il tot caut de o vreme dar nu dau de el masina este cea din semnatura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ Doom_I_86 trage un ochi la schema si spune care e reperul care te intereseaza.

post-64586-0-43313900-1315850374_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

C3Z@R CJ semnale oglinzi;1K0949101 stanga si 1K0949101 dreapta in jur de 20-25 euro numai pe original,chedere si bandouri adunate pachet nichel cred ca ajung undeva la 600-700euro,un singur exemplu bandoul mijloc usa fata nichelat 100euro :icon_cheesygrin:Ai poza cu semnalul oglinda.

post-64586-0-55892300-1315851977_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

C3Z@R CJ Rectific, 1K0949102 este codul semnalului oglinda dreapta si 1K0949101 este codul semnalului stanga.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare colegul. ma ajuti si pe mine te rog frumos cu numarul lor(5,6,7 cate sunt ele, fata - spate) si pretul bucselor pentru un golf 5, sau ce mai este pe acolo de cauciuc si poate sa chitaie din cand in cand. vin wwwzzz1kz5w152808. as vrea sa stiu cam ce ma asteapta. mersi mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, vreau si eu un ajutor (codul) pentru pompa servodirectie, passat b 5.5, af 2005, AWX sedan, WVWZZZ3BZ5P039431.

Multumesc mult.

Modificat de Max Cady
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PUNTE FATA;suport bucse bascula(3)in jur de 130 lei,bieleta antiruliu (17)ceva bun 90lei,bucsa mica bascula(2)35 lei,partea nasoala e cu bara stabilizatoare care vine completa(16).PUNTE SPATE;bieleta antiruliu (9)90 lei,bucsa bara stabilizatoare(15)25lei,tirantul,dar asta mai greu pica(1),mai sunt ceva bucse pe spate care nu apar in schema ..in jur de 30-35 lei bucata.

post-64586-0-16675400-1315900327_thumb.g

post-64586-0-08617100-1315900347_thumb.g

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc mult de tot. sa vad ce spun azi la pranz mecanicii, sunt curios daca identifica exact bucsa cu probleme sau spun ca trebuie sa schimb tot ansamblul fata-spate ca sa fiu sigur.

:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!