Jump to content

Lumini In Oglinzi (puddle lights)


4abc
 Share

Postare recomandată

10 hours ago, alexandruci said:

Salutare,

Vreau sa imi montez si eu puddle light....

Am gasit oglinzi originale cu puddle light, dar sunt de pe un golf scurt. Stie cineva daca se potrivesc e golf 5 variant?

Multumesc.

Oglinda de golf 5 cu totul nu se potriveste la golf 5 variant. Doar cea de Jetta e compatibila cu golf 5 variant.

Dar poti lua tot ce e pe ea mai putin bratul care se prinde pe usa.

Modificat de b-66-six
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru lamuriri

Pentru puddle light imi trebuie bratul care se prinde pe usa...la golf 5 am vazut ca lampa e pe brat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut

Vreau sa imi montez si eu lumini in oglinzi la golf 5 vaiant 2008.Din cate am vazut lampa vine in bratul oglinzi.Poate sa imi zică cineva daca se gaseste sa cumpăr doar bratul,Sa nu trebuiască decupat.Sau ce solutie imi sugerat?Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Salutare, puteti sa imi spuneti si mie daca modulul meu(masina din semnatura) suporta  acest puddle light: 1T0 959 701 B? Sau trebuie schimbat? Si daca da, cu ce? Nu am gasit o lista cu modulele astea de usa sa vad ce si cum suporta. Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Da confirm eu, am pe golf 5 2008 calculatoarele 1K0 959 792 K pe dreapta care este model high si imi functioneaza optiunea de mirror down la cuplarea marsalierului

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!