Jump to content

Cati dintre noi au participat la un sondaj de opinie al service Skoda?


BD77
 Share

Postare recomandată

au fost clienti ai Service Skoda intervievati in legaturacu serviciile oferite de Service Skoda?

eu am fost sunat astazi de un reprezentant de la relatii cu clientii skoda si mi-au fost puse cateva intrebari de genul "sunteti multumit de serviciile primite din partea Skoda"?

daca exista si altii in situatia mea rog sa dea ceva amanunte; din amicii mei cu Skoda nu a mai fost nici unul abordat pe aceasta tema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce servicii ???

Garantia lor se termina cind ai iesit pe poarta dealer-ului.....

Suntem f multi care avem probleme tehnice nerezolvate in garantie...

Modificat de DRAPAR
Nu mai da QUOTE la ultimul post !
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost si eu sunat, dar eram la serviciu, obosit, si nu aveam chef de vorba asa ca am

expediat-o repede pe tanti care m-a sunat(desigur, am vorbit frumos).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

atat le trebuie sa ma sune pe mine, le arat io servicii, care servicii ? masina mea este in garantie, are probleme de fabricatie, si de un an de zile ma tot rog de ei sa o rezolve si nu se rezolva. deci de care servicii sa fiu multumit ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am fost sunat si intrebat despre serviciile primite in service-ul Aviamotors Pantelimon !

Avand in vedere ca astfel de relatii pot aduce ceva bun in oferta lor, mi-am facut timp de cateva minute pentru a-i transmite impresiile mele persoanei care m-a sunat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-au sunat si pe mine cei de la Auto Grup, sa ma intrebe daca am fost multumit de lucrarile in service...

Si cum chiar am fost placut surprins de lucrarile la masina pana acum, le-am dat o bila rosie.

Astea sunt norme ISO 900x, chestionarea clientilor... :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu primesc anual un chestionar de la Skoda cu intrebari. Iar de Anul Nou mi-au trimis o agenda si o felicitare :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-au sunat si pe mine anul trecut prin august. S-au recomandat de la Skoda-Delcar, si le-am povestit ce si cum. Probleme nu am avut cu garantia masinii. Am etansat usi, schimbat releu frana si desfundare evacuare condens, toate pe garantie si fara comentarii din partea Delcar. Am dus masina la revopsit bumper spate si iesit f. bine. Acu o duc iar la revopsit pe RCA.ul unuia ( bumper spate ).

Modificat de Drarkelf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-au sunat si pe mine si m-au intrebat de Avia Motors.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si cum chiar am fost placut surprins de lucrarile la masina pana acum, le-am dat o bila rosie.

Rosie!? Adica intre alba si neagra?

Si eu am fost sunat de la avia dar i-am refuzat la fel de "politicos" cum s-au purtat si ei cu mine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, am fost sunat si eu, in legatura cu serviciile celor de la PB Aviatiei... Au fost ok, dar n-am avut nici eu probleme foarte mari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost sunat de la BradyTrade si chiar de 2 ori.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost sunat dupa ce am cumparat masina de 2 ori:

- prima data am fost intrebat daca am fost multumit de felul in care a decurs predarea masinii.

- a doua oara am fost sunat la cateva saptamani dupa aceea - si am fost intrebat daca sunt multumit in general de masina si chestii din astea.

Masina am luat-o din Timisoara (avem un singur dealer pe aici ).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cei de la Intercar Sibiu ma suna aproape dupa fiecare vizita pe care o fac in service.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa facem lista:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. [dealer] Timisoara

7. Intercar Sibiu

@wizard Te rog completeza tu numele dealerului vostru din Timisoara. Mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa facem lista:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Confirm si eu ca am fost sunat de cei de la Avia Motors Bucuresti, dar la momentul acela aveam masina doar de o luna si nu am avut ce sa le spun despre service...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

puteti pune pe lista si Auto Moto Invest Bacau. m-au sunat ieri si m-au intrebat de calitatea lucrarilor efectuate (vopsitorie/tinichigerie). au fost ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

Done ! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uniservice Graitaru Piatra Neamt - am fost sunat de doua ori dupa achizitionarea Octaviei.

Faza simpatica legata de customer-care: in Noiembrie 2007, in timp ce ieseam din sediul dealerului unde tocmai lasasem copia ordinului de plata cu care achitasem avansul pt Octavia, m-a sunat o domnisoara aflata la cativa metri distanta sa ma intrebe daca am fost multumit de felul in care a fost reparata Fabia (ii inlocuisem un rulment si alte maruntisuri cu o saptamana inainte) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am fost sunat de cei din Galati, de 2 ori, asa ca:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

Modificat de msn2
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am actualizat lista si aceasta cuprinde pana acum 10 dealeri Skoda:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

10. Uniservice Graitaru Piatra Neamt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am de adaugat si eu Elcargid Buzau, am fost sunata si din service si de catre o d-na de la relatii cu clientii

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

10. Uniservice Graitaru Piatra Neamt

11. Elcargid Buzau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

V-a sunat cineva de la Synovate Romania sa vaintrebe cat de multumiti sunteti de masina? Acum 10 minute am fost sunat de o "cucoana" care s-a prezentat a fi de la Synovate Romania si ca au baza de date de la producator, ca face un stiudiu asupra gradului de multumire. "Producatorul vrea sa stie cat de multumit sunteti de masina si de serviciile pe care le-ati avut dupa ce ati cumparat masina" .... Sunt singurul sau a mai fost cineva sunat? Ca vor sa ne intalnim ca au un cadou pentru mine, ca vor sa trimita pe cineva ca sa stabilim daca sunt sau nu multumit... bla bla.

Pareri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt studii statistice comandate de diversi jucatori din piata, cel mai probabil dealeri. Sotia mea a lucrat la o astfel de companie...nu e nimic aiurea...trebuie sa completezi un chestionar, si primesti un cadou simbolic...

In final, concluziile studiului pot sa determine initiatorul sa ia ceva masuri de imbunatatire...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!