Jump to content

Probleme Butonul De Avarii


edy1092
 Share

Postare recomandată

Dimineata am observat ca butonul de avarii scoate un sunet "click, click" intermitent cand nu folosesc semnalul stanga-dreapta, neapasand absolut deloc butonul de avarii adica exact atunci cand nu trebuie sa se intample nimic :lol:. In schimb el functioneaza foarte bine ,nu s-a ars niciun bec , semnalul stanga- dreapta functioneaza , avariile functioneaza cand le activez .....

Imi poate spune cineva cum pot rezolva aceasta problema ? Multumesc .

P.S. Anul trecut s-a mai defectat acel (buton+releu) dar nu mai functiona deloc si acesta pe care il am este NOU daca pot spune asa (pt ca nu l-am folosit in exces) cumparat de la metrotehnica.

Va las si un nr de telefon 0721331164 , este foarte enervant acel sunet :) :lol: :( :lol:

Modificat de edy1092
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

verifica maneta de semnalizare, e des intalnit defectu asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi ca am avut si eu ceva similar (e topic aici pe arie). Mie imi clickaia de cateva ori dupa ce luam semnalul. Solutia: schimbat maneta de semnalizare.

alte posibile cauze: stricat releul de semnalizare. Asta e exact in prelungirea butonului de avarii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 13 years later...

Rog un moderator sa stearga definitiv acest anunt, Multumesc 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!