Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

- 03C906036E - supapa de injectie BMY, BLG - pret MSRP - 1.074 Lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oare tampoanele de prindere ale pompei de aer secundar au un cod al lor?

Motorul e 1.6 BGU VIN: WVWZZZ1KZ5W073716

New-Smog-Auxiliary-Secondary-Air-Pump-For-VW.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Un cod pentru duza si capac stergator spate, va rog? Mi le-a luat zapada...

Si pentru capacul de plastic de pe motor, daca e posibil, p-asta nu stiu cine l-a luat :) 

Motorul e 1.6 BGU VIN: WVWZZZ1KZ5W073716

Modificat de bakhus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut, 

Se poate sa aflu din ETKA mai multe detalii legate de cheie, ca de exemplu frecventa pe care functioneaza?

GolfV: WVWZZZ1KZ5B041063

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveti idee usa stanga spate pentru un Golf 5 Variant ce cod are sau macar daca se potriveste de la alt model (jetta, golf 5, etc)?

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog frumos un cod pt o conducta de frana pt vin-ul asta wvwzzz1kz8p082849 , vreau conducta care vine din pompa de frana in modulul abs pe prima pozitie dinspre radiator, multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara. Ma poate ajuta cineva cu codul pentru aparatoare de noroi Golf 5 hachback din 2008? Multumesc frumos

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@WooZie 1K1614740H conducta frana (la pompa de frana locasul din fata spre radiator)

 

@motoGT doar g5 combi.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

7 minutes ago, GABIVVX said:

@WooZie 1K1614740H conducta frana (la pompa de frana locasul din fata spre radiator)

 

@motoGT doar g5 combi.

 

nu aia, cea dinspre servofrana care vine in modulul abs pe prima pozitie dinspre radiator, cred ca s-a inteles gresit, deci nu gaura din pompa de frana dinspre radiator, ci cea din abs dinspre radiator, multumesc mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

23 hours ago, WooZie said:

nu aia, cea dinspre servofrana care vine in modulul abs pe prima pozitie dinspre radiator, cred ca s-a inteles gresit, deci nu gaura din pompa de frana dinspre radiator, ci cea din abs dinspre radiator, multumesc mult

 

vvv.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Stie cineva unde se poate gasi acest suport din poza , pt. cei care si-au montat gpl pe golf 5?

Screenshot_20170212-100722_1.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ceva cautari ,am gasit codurile.                                          stanga: 1K6 858 857 B
  dreapta: 1K6 858 858 B        compartimentele de scule:          sus 1K6 858 858 D                           jos 1K6 858 858 E
 

Modificat de smariansilviu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Pentru un Golf V cu vin: wvwzzz1kz5p020007 care este codul arcurilor spate?

Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut

Va rog sa ma ajutati cu cod pentru cheder usa spate ( stanga  si dreapta )pentru octavia  TMBBL21U318431237

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Salut prieteni ma poate ajuta cineva cu un cod pentru aceasta..."tulumba' nu stiu cum sa ii spun:))..(cea rotunda neagra)

IMG_20170224_074131.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare, poate sa imi ofere si mie cineva codul / codurile pentru piesa marcata cu rosu din poza atasata? Este vorba despre piesa formata din 2 bucati (jos - sus) care se prinde deasupra ventilatoarelor de la radiator si se duce spre filtrul de aer.

golf v.jpg

Modificat de lenovo_vw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti spun codurile de pe masina mea, acolo e un ansamblu de trei piese de plastic, cea care vine prinsa de caroserie 1K0805971C, urmatoarea cu care se imbina 1K0805962A iar capacul 1K0805965E.

se vad aici mai bine, reperele 9, 5 si 7: http://www.oemepc.com/vw/part_single/catalog/vw/markt/RDW/modell/GOLF/year/2005/drive_standart/420/hg_ug/805/subcategory/805000/part_id/0/lang/e

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On ‎24‎.‎02‎.‎2017 at 8:43, FlorinAdrian92 a scris:

 Salut prieteni ma poate ajuta cineva cu un cod pentru aceasta..."tulumba' nu stiu cum sa ii spun:))..(cea rotunda neagra)

Nu stiu ce cod motor ai, dar in principiu trebuie sa fie- 038129807.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Maxim Ciprian

Are cineva un cod pentru capac, semnalizare si oglinda încălzită?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

 

poate cineva sa-mi dea codurile OE pentru farurile de la Hella: 1EL 009 476-011 si 1EL 009 476-021?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut,

Ma puteti ajuta va rog frumos cu un cod de origine pentru fulie alternator?

Golf 5 2008, 1.9 TDi, BLS.

Cod wvwzzz1kz8w325224

Ideea este ca am gasit sa comand piesa OE cu codul 06F903119A dar nu stiu daca este cel care imi trebuie.

Merci frumos. 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!