Jump to content

Poze si filme cu Tiguan 5N & 5N2


Michael
 Share

Postare recomandată

Ce as vrea sa vad culoarea asta live. Din ce imi dau seama este Titanium Beige. In aceste poze se vede destul de aurie, dar am vazut una prin oras pt cateva secunde si parea mult mai spre argintiu. Daca ar fi spre argintiu mi-ar placea mai mult decat Silver Leaf, pentru ca intre aceste doua culori trebuie sa ma decid.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DANNY VW

    36

  • Michael

    17

  • Vlad F Buc

    9

  • Andy_B

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

@optzeci: daca mergi maine prin oras, fie pe strada cu Judecatoria sectorului 3 sau cele care o intersecteaza, fie tot in aceeasi zona, in parcarea cu plata de la Petromul de la Izvor, sigur vei gasi unul :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multam de pont!

Stii cumva daca proprietarul sta sau lucreaza in acea zona? Intreb ca sa stiu daca as avea sanse sa o vad si in alta zi in afara de maine, pt ca maine sunt la job pana la 18.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!