Jump to content

Accesorii (Touareg 7L)


emmynem
 Share

Postare recomandată

Merci de sfat. Ai vreo experienta proprie reusita demna de mentionat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Pentru cei pasionati de camping, drumetii si nu numai, iata aici o solutie destul de ingenioasa.

post-15613-1240742835_thumb.jpg

post-15613-1240742856_thumb.jpg

post-15613-1240742865_thumb.jpg

post-15613-1240742873_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Che?noiu Adrian

Interesant :blah_: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate, mai ales la noi, prea putini stiu si, si mai putini folosesc Touaregul la capacitatile pentru care a fost gandit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

robertdinca

Eu le-am dat jos de pe masina si infoliat aproape de la inceput.

Le vand daca doriti (60% din pretul de nou+taxe curier),sunt originale,arata impecabil.

Rog doar PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

danutztouareg

salut, ma intereseaza barele transversale pt touareg, imi dai un nr de tel sau o cale de a te contacta sa discutam pls.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Marian w- audi
ma intereseaza daca pot sa-mi pun si eu la a mea terminatii la toba sa arate cum arata acestea din poza.poate stie cineva unde gasesc sa-mi pun...

vwtouaregaw9.th.jpg

daca mai esti interesat am doua bucati terminatii TOBA , USA !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Scuturile fata/spate sint facute din cite citesc eu dintr-un plastic de inalta calitate desi eu credeam ca sint din aluminiu.Ele au rolul de a proteja acea zona din fata si din spate a masinii, dar si de a schimba look-ul masinii.Am gasit aici niste info:

http://www.volkswagen-accessories.ie/under...otection__front

Salut , ai idee de unde pot cumpara si eu asa ceva ? Pret ? Merci ( ma intereseaza fata / spate )

daca mai esti interesat am doua bucati terminatii TOBA , USA !

Salut , le mai ai ? am un R5 , se potrivesc ? pret ? manopera ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce am intrebat eu la reprezentanta: scutul fata costa aproximativ 2000 ron si cel pt spate tot cam atat. +/- 200 lei ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce am intrebat eu la reprezentanta: scutul fata costa aproximativ 2000 ron si cel pt spate tot cam atat. +/- 200 lei :)

C`am scumpe sincer la reprezentanta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eram interesat sa cumpar, de fapt inca sunt interesat. O sa mai caut totusi poate gasesc o oferta mai buna. Oricum schimba total "look-ul" masinii si merita toti banii.

Daca nu gasesc in 30-40 zile fac comanda la reprezentanta. Daca gasesti tu mai ieftin da-mi te rog si mie un PM sau link ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iksXL , gum gasesc ceva bun si mai ieftin decat la rep. te anunt ... daca gasesti, ma anunti :) vreau astea + 2 capete de toba si barile (treptele) laterale ! NEAPARAT ! am vazut azi una in Constanta ... very nice !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu scuturi din alea si tipsuri pentru toba . Tot un R5 am, deci daca gaseste cineva mai repede sa imi dea si mie un PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuturi, am gasit pe la augsburg ... augsburg.ro , pe varianta bucuresti , langa carefour militari , dar preturile sunt aproape ca la reprezentantza ! am cautat peste tot , am prieteni care au firme de piese si accesorii auto ... nimic. Mai incerc ... tipsuri ... am vazut in toate peco`urile dar ... chiciuri frate ! pe net ... sa tot gasesti pe la 4tuning . ro ... in rest fara succes ! Mai caut 2 sapt daca nu ... sparg pusculita si incerc sa`mi fac curaj spre reprezentanta ceea ce nu as vrea ... voi ? ceva ?

a ... am mai gasit astea performancezone.ro ... ptr terminatii toba , dar ... nimic special , inca mai caut pe 4tuning.ro sau siteuri dastea de tuning !

Vreau si eu scuturi din alea si tipsuri pentru toba . Tot un R5 am, deci daca gaseste cineva mai repede sa imi dea si mie un PM.

Il ai demult ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

^_^ care e smecheria ... nu cei din germania au gresit , astia de la noi , iti fac capul mare ca poti sa iei de toate , chiar si cu volan pe mijloc daca vrei , dar in germania e altceva ! Astia ai nostrii iti fac capu mare ca sa iei si iti promit marea cu sarea numai sa faca ei vanzare, apropo daca ai platit ptr sac ... sa`ti dea banii inapoi , sunt niste nesimtiti astia ai nostrii ! Am si eu un R5 dar sincer nu merita sa`l iei de la noi din reprezentanta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cere-le banii inapoi tampitilor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Topicul e din 2007, decembrie. Cam tarziu de dat sfaturi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) corect ... eu sunt nou ... nu mi`a trecut prin cap sa ma uit si dupa data :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

ceva noutati cu accesoriile pentru touareg are cineva? (scuturi, bari transversale, tips-uri toba, etc)

ceva "made in turcia" sau altceva in afara de original se gaseste?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nimica , numai la ei la VW si niste scoruriiii mama mama si mai e la augsburg.ro in Militari dar aceleasi preturi ca la Vw

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!