Jump to content

Detector Radar Cobra 6060


Eto
 Share

Postare recomandată

Am din 2003 un detector de radar Cobra 6060, a functionat ireprosabil pana acuma, am luat un singur radar tot acest timp dar din vina mea si acela. A venit vremea sa il dau fratelui meu si sa imi iau eu altul. Eu mi-as lua tot un Cobra 6060 ca e ieftin si bun. Tatal meu are un cobra mai performant Cobra XRS-9430 si ala suna la toate prostiile de usi si alarme false. Ce imi ziceti e depasit Cobra 6060? sau pot sa imi iau unul, eu am fost multumit de performantele lui. Daca imi sugerati altceva ma intereseaza numai marca Cobra. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am avut 6060 si l-am vandut unui coleg care e f.multumit de el.Si eu am fost f.multumit de el,dar mi-am luat un 9430 care sincer

nu prea mi-a placut,suna la orice prostie.Acum mi-am luat Bel.RX65 si sunt f.multumit.

Despre 6060 stiu ca a fost (este) unul dintre cele mai reusite modele de la Cobra.La un moment dat a fost scos din fabricatie si apoi reintrodus

ca urmare a numarului mare de cereri...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eto_ro, in primul rand daca tu ai fost multumit de detactor, de ce te intereseaza parerile altora?

In al doilea rand, nu mai esti nou pe forum. Dar am folosit eu functia Search pentru tine si uite ce am gasit !

1. Detector radar, postul #1167

2. Am Si Eu O Nelamurire Despre Detectoarele Radar, postul #7

3. La Ce Distanta Bat Detectoarele Voastre?, pareri si sugestii, postul #25

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pot sa iti zic d c ma intereseaza parerile altora. Am un raspuns la intrebarea ta. Pt ca ma prins radaru pe cj - turda, de obicei suna antiradaru si acuma nu o sunat nu stiu dc. Am avut 107 km/h in localitate si mio suspendat permisu pe 90 de zile!!!!! De asta ma intereseaza si parerile altora, sper ca nu mai ai alte intrebari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai nu stiu, tu zici ca ai fost multumit de 6060, eu am tot Cobra dar 9330... e destul de apropiat ca pret... eu ti-l recomand cu cea mai mare incredere... mai ales ca are si banda Ku... si eu am vrut neaparat sa aiba, din cate am auzit, la sfarsitul anului, sau anul viitor vor fi introduse si la noi... si atunci... practic, fara Ku o sa fie ceva de noroc daca o sa iti detecteze sau nu radarele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Gata se poate inchide, am luat pana la urma un 9430, e ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!