Jump to content

Navigatie RNS 510 & Carkit


adrian2007
 Share

Postare recomandată

popoviciu ioan mihai

bana ziua doresc sa achizitionez. ​Soft navigatie 3D FULL EUROPA ( inclusiv Romania
harti la nivel strada si nr.full Romania
Meniu similar cu RNS 510
afiseaza senzorii de parcare
carkit prin Bluetooth
avertizeaza camerele radar
Compatibil DVD/VCR ce pare ave-ti  multumesc foarte mult astept raspusuri de la colegi

post-159609-0-86421600-1445280234_thumb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lucaflo26

    12

  • popoviciu ioan mihai

    12

  • igienistul

    5

  • F l o r i n

    5

Ce model anume de replica este? Daca e ANS e ok de asta am si eu pe mașină si e ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popoviciu ioan mihai

Ce model anume de replica este? Daca e ANS e ok de asta am si eu pe mașină si e ok.

ok merss flotouran a-m mai gasit ceva pe net  Navigatie BOSCH DVD SD-Card Radio Telefon Bluetooth spune-mi te rog ce sa aleg din cele 2  ce sa aleg merss astept raspus

post-159609-0-08241800-1445313618_thumb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fabrica Bosch asa ceva ?... mie imi pare tot o unitate replica/chinezeasca

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta din poza 2 nu prra merge pe touran. Vezi ca sunt in aria vânzări colegii care vand rns oem sau replici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
popoviciu ioan mihai

buna ziua revin cu o mica problema rns 300 se poate instala si hartile romaiei merss multa astept raspus merss

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU , deoarece nu exista harti pentru Romania.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popoviciu ioan mihai

ce rugaminte am spunemi te rog la rns de ce am nevoie so montez pe touran adica cabluri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai nevoie doar de antena GPS, daca masina ta nu a avut rns inainte.

 

in rest, totul este pe masina....sunt aceleasi mufe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie decat cablul de antena GPS si antena si un adaptor de antena radio fakra de la 1 la 2.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popoviciu ioan mihai

revin pentru un sfat in ultimul timp alerg dupa un sistem de navigatie dar bugetul numi permite tinand cont ca cresc facturile pe timp de iarna mam orientat pe un rns 300 ce sfat ami dati despre rns 300 astept parerile voastre .multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe Romania e slaba Rns 300.Mai bine iti cumperi o clona rns second.Asta daca ai nevoie de navigatie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popoviciu ioan mihai

erss mult colegul dati o dovada de protitudine va multumesc mult la toti golegi de pe sait

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Va salut..si pe mine ma intereseaza o navigatie.am gasit pe net rns 310..315 si510 care e mai buna sau depinde si de masina.daca este cineva amabil sa imi dea un link cu ceba bun la un pret rezonabil

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Depinde de ce ai nevoie. Daca vrei navigatie e ok Rns 510 sau sunt clone care sunt pentru modelul de touran. Cauta pe forum ca se discuta mult despre solutii si idee pt asa ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti multumesc de raspuns.vreau navigatie dar ma intereseaza si cu bluetooth eventual sa pot conecta telefonul si sa se auda in habitaclul masini fara alte dispozitive atasate prin masina.plus k si antena gps exterioara m-ar deranja.este vreo solutie si pentru antena.?? Mentionez k touranul meu nu are blotooth incorporat.si un link cu o navigatie buna se poate va rog daca aveti placerea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In aria vanzari sunt clone rns ceva in genul cum am si eu si au incorporate deja bluethoot. Merg foarte bine. Eu am note 4 si nu am nici o problema. Cauta in aria vanzari sau pe net. Sunt si variante OEM sau cu android. Cauta si sa iti faci o idee despre ce ai vrea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
popoviciu ioan mihai

buna ziua  a-mi descarca bateria navicatia ce ie de facut astept pareri merss

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Update de can sau inlocuire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popoviciu ioan mihai

cateva detali te rog  cum se poate rezolva  merss

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prima oara faci o scanare si vezi ce versiune de can ai. Functie de asta vezi daca se poate face update sau necesita inlocuire. A doua, citeste te rog regulamentul si foloseste functia search. Pb expusa a fost de n ori discutata. La multi ani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popoviciu ioan mihai

mersii foarte mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
popoviciu ioan mihai

buna revin cu o problema ce mufa adaptore as avea nevoie la un dvd navigatie pentru antena radio  pe masina am 2 mufe iesire.mersii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca scoti carcasa la mufa care nu intra, nu ai nevoie de adaptor pentru antena, le poti conecta pe amandoua... si nu o sa fie probleme, nu iese mufa, etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Ex member a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!