Jump to content

Euro Techno Group - Pitesti


Victor_P
 Share

Postare recomandată

Salutare,

Imi cer scuze daca s-au mai postat impresii despre acest service, am dat totusi search si nu am gasit nimic.

Problema mea este ca trebuie sa fac revizia de 15.000km, am deja 14.000 si ar trebui sa ma programez urgent la un service. Am incercat la PBN si la Midocar dar mi-au zis ca peste vreo 2 saptamani ar putea cel mai repede. Elcar de la Buzau nu este autorizat Audi si pierd garantia.

Am gasit acest dealer in Pitesti care ma poate primi sambata, si mi-au zis ca pot sta si langa masina in timpul reviziei.

A mai fost cineva la ei? Ceva impresii? Sau, cunoasteti alte service-uri autorizate Aud?

Multumesc

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca ai zis Ploiesti :blink:

Din cate stiu service-ul e ok. Si atata timp cat stai langa masina nu vad ce problema poate fi. Preturile sunt aceleasi peste tot.

Multa bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

s-a corectat, merci.

cred ca ma voi duce la ei, de fapt nu prea am de ales, si voi reveni cu impresii

merci mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am fost sa pun o alarma pe un Polo Attractive si mi s-a parut totul OK.

Au lucrat baietii repede si bine si pe langa una si alta s-au purtat si frumos cu mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost in weekend la ei si mi-am facut revizia de 15.000km.

Sunt foarte multumit de calitatea serviciilor, oamenii se poarta chiar frumos cu tine.

Servicii nota 10.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Sunt foarte multumit de calitatea serviciilor, oamenii se poarta chiar frumos cu tine.

Servicii nota 10.

Subscriu 100%. Si eu mi-am facut revizia de 30tkm la ei, programat pe vineri, de joi (!!!), la 3:00 p.m. a intrat masina, la 5:00 p.m. m-au sunat sa-mi spuna ca pot veni. Mi-au si spalat-o, ca era cam prafuita (nu jegoasa, but still...)

S-au comportat ca lumea, singura chestie e ca SPER ca materialele pe care mi le-au bagat in masina sa nu fie resapate de la altele, sau sa-mi fi bagat alt ulei decat cel pe care li l-am dus (Castrol Edge). Deh, paranoia :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am un polo 1.4 tdi 2005

trebuie sa ii schimb distributia si nu stiu daca sa apelez la ei...ma intreb daca fac service de calitate...adica sa imi lucreze cu grija, sa faca tot ce trebuie...garnituri, montare corecta, reglari ...

a fost cineva la ei pentru astfelde lucrari?

ca si preturi cum sunt?

mie mi-au zis ca ma costa undeva la 11-12 milioane cu kit si manopera.

ce pareri aveti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

Pentru mine experienta Euro Tehno Group a fost mai mult decat scandaloasa! Nu sunt preocupati decat sa obtina mai multi bani,pe servicii execrabile.Chiar daca au un sediu luxos si iti zambesc. Daca vreti amanunte cititi aici http://blog.bitpress.ro/utilizatori/costi/...-enerveaza.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, iti dau dreptate.

Cel mai tare mi-as dori cand am o probelma la masina sa o duc la ei dupa o programare prealabila. Sa o repare si sa fie ca noua. Sa isi dea silinta, sa fi e corecti si sa prezinte incredere. Pricepere nu mai vorbesc, dar pana la urma trebuie ceva experienta si dibacie.

Ori eu ma duc la ei si imi spun ca sa fac o lista cu ce vreau sa imi faca (de parca as fi mecanic), sau olista cu simptopme (ar trebui sa fac o ditamai compunerea). Apoi ii zic ca eu nu am voie langa ei. Si practic care egarantia faptului ca mi-au reparat-o daca mi-o dau si are aceleasi simptome si ei zic ca e ok si ca nu are nimic? Cand eu ma astept sa o iau ca noua...

Jalnic! Unde sa te duci? La alte service-uri alti nepriceputi sau grabiti, care se uita doar cand vad eio piesa rupta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Am cumparat masina(VW Tiguan 2.0l) de 4luni si ceva si nu mi-am primit inca motorina promisa la cumparare(100l)Mi s-a spus ca nu sau tiparit "tichetele" la Bucuresti;stie cineva ce trebuie sa fac?!Sau a fost o teapa pur si simplu.Masina am cumparat-o de la Euro Tehno Group Pitesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Du-te peste ei si fa scandal...dar calculat. Vorbeste cu cel care ti-a vandut masina. Vezi daca colaboreaza, daca nu roaga-l sa il cheme pe director. Daca nu vrea sau gaseste scuze, mergi la informatii si roaga pe cineva de acolo sa il cheme pe director. Vezi ce zice directorul...daca nu ii dai la stiri, la ziare... Poti sa le si zici cand vorbesti cu ei ca ai de gand sa faci publica toata inselaciunea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

SALUT...vreau sa-mi schimb tapiteria la un vw passat cu una din piele ...o pot face la euro tehno grup pitesti? daca puteti sa-mi dati un raspuns.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da un search pe google, gasesti site-ul lor si ii intrebi. Asa e cel mai bine.

Posibil sa iti faca ce vrei tu dar cred ca or sa iti ceara ceva bani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!