Jump to content

Auto Car Grup 1 - Pipera


Rapier
 Share

Postare recomandată

Acest service (sper ca am scris numele corect), este cel cu care lucreaza firma de asigurari Garanta, pe Audi. Vroiam si eu mai multe date despre acest service. Cum lucreaza? A fost cineva pe la ei? Cum au partea de tinichigerie, mecanica, etc? Se pricep sa faca diagnoze sau stie mai bine clientul?

Multumesc

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Auto Car Grup 1 este un service foarte tare de tinichigerie . Dl Pandele care este proprietarul , este fost tinichigiu sau vopsitor , nu mai stiu ce anume . Lucreaza foarte bine . Are oameni foarte bine pregatiti .Eu nu am colaborat cu ei decat cu partea de tinichigerie si lucreaza excelent - in special vopsitoria .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc. Deci nu stii cum stau pe partea de electrica/mecanica? La tinichigerie banuiam ca lucreaza bine pt ca e "coada" la ei. Programare azi...pentru Februarie i s-a spus unui coleg. E totusi o problema daca nu poti intra repede in service. Conform legii, ai voie sa circuli max 30 zile dupa ce ai avut un accident, daca nu ai facut reparatia. Dupa acest termen, constituie contraventie si se sanctioneaza.

Mai astept si alte pareri. Chiar nimeni nu a fost pe la ei?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Despre aceste operatii nu stiu sa iti spun .

Dar iti dau un numar de telefon : 0744 666 882 - Dl Florin Pandele - sef atelier tinichigerie . Ai putea sa iei legatura cu el si sa il intrebi daca se ocupa si cu mecanica - electrica .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
Despre aceste operatii nu stiu sa iti spun .

Dar iti dau un numar de telefon : 0744 666 882 - Dl Florin Pandele - sef atelier tinichigerie . Ai putea sa iei legatura cu el si sa il intrebi daca se ocupa si cu mecanica - electrica .

stiu ca dezgrop un topic vechi de aproximativ 3 ani dar tin sa va informez ca service-ul este complet ( mecanica - electrica - tinichigerie - vopsitorie - piese ) . Lucram cu asigurarile rca / casco . Va salut si va asteptam la service-ul nostru situat in zona Pipera / Voluntari - If .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

up

Modificat de moreno
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am avut marele ghinion sa imi repar masina la acest service aparent profesionist,si am constatat cu stupoare ca o parte din piesele care au fost inlocuite,la cele de caroserie ma refer, au fost din dezmembrari,cu toate ca pe factura erau trecute ca noi si originale,iar podeaua care trebuia schimbata si a fost facturata ca schimbata a fost reparata,credeau ca sunt orb si nu observ,nici sa nu va treaca prin cap sa va reparati masina la ei ca va fac niste facturi de o sa faceti credit sa le platiti.Asta e eu m-am ars o data dar voi face o plangere la opc sa vad ce pot sa rezolv.Chestia cu piesele din dezmembrari am observat-o cand am fost sters de o alta masina si asa am vazut ca piesele mele erau defapt rosii si albastre sub vopseaua mea argintie Multumesc domnului Pandele Florin pt reparatia profesionala ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Cunosc service-ul Auto Car masinile firmei noastre se repara toate acolo.Nu cred in varianta ca cei de la service pun piese din dezmembrari.De 3 ani ne reparam masinile acolo si nu am intampinat niciodata probleme in relatia cu ei, doar cu firmele de asigurari.Cred ca acel comentariu al lui Matolu este pur gratuit sau e o rafuiala personala cu ei.Chiar nu cred ca acest service se preteaza la asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

A mai fost cineva la acest service ?

Am nevoie de o lucrare de tinichigerie + vopsitorie pe RCA-ul unui taximetrist pe care l-a durut in cat cand efectif mi-a sters toata partea stanga cand mi-a luat fata.

RCA-ul taxi-ului e la EuroIns si nu prea stiu ce service-uri de incredere lucreaza cu ei.

Astept un raspuns.

Merci anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am facut 2 reparatii la Auto Gama Service in Bragadiru, asta ca sa iti dau o idee despre unii care au decontare directa cu Euroins. Am fost acolo la recomandarea unei avocate, deci... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Service de rahat !! Pe partea de electrica sunt muci. Am avut proasta inspiratie sa merg la ei si regret enorm. Dupa2 (doua ) luni de asa zise reparatii masina nu functioneaza. Feriti-va cat puteti de acesti smecheri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce probleme mai ai pe partea electrica?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!