Jump to content

Consum Exagerat De Benzina :(


mariusihu
 Share

Postare recomandată

Salut

Polo 1.4 80hp benzina, 2008, automata - 11,5/100 in oras (a fost si 14/100 la drum scurt de bara la bara), insa afara a consumat si 6,5/100 (drum de 600 km facuti dintr-o bucata). Stiu ca s-a tot scris in topicu asta dar o mai spun si eu inca o data: polo consuma cat vrea el (ea).

Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu te-ai gandit la faptul ca e automat/a, si poate duce la marirea consumului, chiar considerabil in oras ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-as fi vrut sa fiu ironic da' ai picat prea bine... pai bine ca ye gandesti tu si pt mine sau, cum se zice in popor, " hai nu ma innebuni". Postul l-am pus doar cu scopul de a mai exista pe forumul asta inca o informatie, utila, poate, cuiva.

Sigur ca o masina cu transmisie automata consuma sensibil mai mult decat una corespondenta dar cu transmisie manuala.

Toate bune.

Modificat de ktalin_tache
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!