Jump to content

Detector Whistler Pro 3450


Adrian Florea
 Share

Postare recomandată

Masina achizitionata de curand are in dotare un detector whistler pro 3450 despre care nu cunosc mai nimic, cu precadere modul lui de utilizare.

Unde as putea gasi un manual de utilizare in lb. romana sau sfaturi privind modul lui de funtionare?

Multam fain.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

incearca sa scapi de el

eu il folosesc si am ramas in 2 puncte

cum fac banii il voi schimba si il voi aruca la gunoi ( nu pot sa il dau nici de pomana pentru ca a=si face rau )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

il vreau eu de pomana ca am cui sa il vand :) :Driver: :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Nu sunt de acord cu baiatul care spune sa-l dai de pomana, am avut unul pe fosta masina si am fost foarte multumit de el,trebuie numai sa stii cum sa-l setezi corespunzator :)

Tocmai ce mi-am cumparat altul pentru noua masina, apropo,are cineva idee unde se poate monta senzorul din fatza masinii la Golf 5 ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

eu folosesc un pro 3450 de vreo 4 ani incoace si n-am luat nici un radar de atunci incoace, si-a facut datoria pe deplin, chiar foarte incantat de acest model. am avut initial un cobra 9210 care era incomparabil mai slab ca whistlerul, si un whistler 1785 care din nou nici nu se poate compara ca performante cu modelul modular. am mai luat un 3450 ptr o alta masina si cu acesta sunt ceva probleme cu alarmele false care sunt muuuuult prea dese dar voi incerca montarea in alt mod, momentan antena fiind montata in spatele unui segment de plastic care ar putea influenta performantele (desi se spune ca doar metalul face asta). am mai montat de curand un pro 3500 care a mers foarte bine o saptamana dupa care mi-a dat eroare de comunicare (comunicarea fiind wireless la acest model adica nu mai trebuie fir de legatura intre antena din grila si receptorul din masina-avantaj la montaj dar deocamdata dezavantaj in folosinta pe termen lung :( )

manualul de utilizare in engleza se gaseste pe pagina producatorului http://www.whistlergroup.com/

Modificat de smikle
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!