Jump to content

Cum Montam O Rezerva Normala In Golf5 ?


CatalinS
 Share

Postare recomandată

Salutare colegii,

Pentru cei care cautati roata de rezerva slim am gasit pe cineva pe net care le aduce din afara, sunt OEM (toate insemnele VW pe ea), la pretul de 300 de lei, in conditiile in care pe toate site-urile preturile variaza in jur de 400-450. Baiatul este de un bun simt extraordinar, roata se achizitioneaza cu proba la vulcanizare + mers cu masina. daca doreste careva contact, PM, ca sa nu facem reclama aiurea. Postul acesta este ca o solutie pentru cei care cauta de multa vreme si nu gasesc. Eu personal am fost multumit, mai ales ca o rezerva normala (janta+anvelopa) este tot in jur de 300 de lei, poate chiar mai mult.

Drumuri bune sa avem!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...
On 24.03.2016 at 12:26, gabymml a scris:

Salutare colegii,

Pentru cei care cautati roata de rezerva slim am gasit pe cineva pe net care le aduce din afara, sunt OEM (toate insemnele VW pe ea), la pretul de 300 de lei, in conditiile in care pe toate site-urile preturile variaza in jur de 400-450. Baiatul este de un bun simt extraordinar, roata se achizitioneaza cu proba la vulcanizare + mers cu masina. daca doreste careva contact, PM, ca sa nu facem reclama aiurea. Postul acesta este ca o solutie pentru cei care cauta de multa vreme si nu gasesc. Eu personal am fost multumit, mai ales ca o rezerva normala (janta+anvelopa) este tot in jur de 300 de lei, poate chiar mai mult.

Drumuri bune sa avem!

Mai e valabil ce scrie în acest mesaj ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!