Jump to content

Service VW in Piatra Neamt


iulianu
 Share

Postare recomandată

intra pe site la ei.. autocenter.ro si ai detaliile pentru service-ul din neamt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da. Se fac si de o calitate foarte buna. Insa daca nu ai CASCO fii pregatit psihic. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Da intr-adevar fac treaba buna. Au fost vopsite 3 elemente si nu se cunosc diferente iar culoarea a iesit perfect. 

@iulianb2007 aveai dreptate...noroc ca au platit cei de la CASCO ca altfel ma lua cu plans. Pentru vopsitorie, schimbat parbriz si alte chestii minore pretul a fost efectiv dublu fata de orice alt service "mai normal".  

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Sal,

 

Ce parere aveti de Event Auto Center?

Eu unul am fost foarte-foarte multumit de servicii,atat pe parte de mecanica cat si pe parte de tinichigerie-vopsitorie.Baietii lucreaza impecabil si partea interesanta este ca serviceul arata ca o reprezentanta.Preturile mi s-au parut de bun simt,vorbind aici de mecanica,caci la vopsitorie am mers pe CASCO.

A mai fost cineva acolo?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!