Jump to content

Sistem Dvd/navigatie Pentru Vw


Corneliu
 Share

Postare recomandată

Am gasit o combina DVD/MP3/GPS care este concepta special pentru VW. Stie cineva cum putem s-o aducem in Romania?

Vizitati linkul

http://akamai.globalsources.com.edgesuite....K1003486016.pdf

Modificat de Corneliu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • EsTeTicu

    8

  • radduu

    7

  • Corneliu

    6

  • lucaflo26

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tot o chestie chinezeasca am gasit si eu pentru Passat, costa 550 dolari, fara transportul din China.

post-1613-1189488569_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am scris la chineji, ei lucreaza cu Route66. Nu stiu in ce masura zic ei ca scula respectiva se integreaza cu VW Passat. O sa intreb daca merg comenzile de pe volan, daca apare pe display-ul multi-dot din bord, etc.

Va tin la curent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Am scris la chineji, ei lucreaza cu Route66. Nu stiu in ce masura zic ei ca scula respectiva se integreaza cu VW Passat. O sa intreb daca merg comenzile de pe volan, daca apare pe display-ul multi-dot din bord, etc.

Va tin la curent.

ceva noutati? :blink: chiar sunt interesat sa imi montez asa ceva

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gadgetul e mai degraba un Car PC destul de miniaturizat . Ce are instlat pe el ? Un Windows Mobile ? Un pret ceva ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Produsul din postul nr 2 costa 1000 euro....nu prea merita investitia

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acesta este raspunsul chinezilor la intrebarile mele legate de pret, transport, etc:

Dear Corneliu Panait:

Good day,thank you for your kind inquiry.

It is delighted to learn that you have interest in our Car GPS navigation product,and we wish to have chance to cooperate with your esteemed company in the future.

As you requested,it is my pleasure to give you more information about our special panel for VW Passat.It is 2Din size,with 6.5''touch screen monitor and intergrade Navigation,DVD,Bluetooth,Radio,MP3/MP4 and Games into one unit.As it is special for VW Passat,so it can connect with the original plug&harness directly to be installed without modification.

The detailed specification,price and picture is in attachment,pls kindly check.Here is the price quotation:

A2265P:Special panel for VW Passat

Sample price:USD570/pc+USD65/pc(EU map software)=USD635/pc

100PCS:USD550/pc+USD65/pc(EU map software)=USD615/pc

300PCS:USD530/pc+USD65/pc(EU map software)-USD595/pc

We are now cooperating with a professional map software company named Route66 who supplied us European map software including most of countries with USD65/pc.

The payment term is usually by T/T before shipment,but Western Union is also acceptable.The delivery way for one unit is by speedpost,for order quantity is by air in small and by sea in large quantity.

Also attached the other production which is in our hot saling line to you for reference,if you also have interest in them,pls kindly let me know

If you have any question,pls do not hesitate to contact us.

I'm looking forwards to receiving your kind reply.

Best Regards

Maria

Sales Manager

Shenzhen RoadRover Technology Co.,Ltd

www.roadrover.cn

Tel:0086-755-83438396

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci.

La preturile astea iti poti cumpara ceva asemanator de aici din tara fara sa te mai complici.

Oricum arata prea bine in bord

post-10621-1192292012_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mi-am luat azi asa ceva - are navi (mio) + tv tuner ( in bn mai greu, dar in bucuresti cred ca mere), mp3, sd card, divx, usb, control pe 2 zone, etc; sper sa imi ajunga si adaptoarele pe saptamana viitoare si sa-l pun sus.

Modificat de maxu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu poti sa-i bagi iGO? Are slot pentru USB? sau doar card reader? Pretul mi se pare un pic cam mare pt un no name..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

banuiesc ca poti sa-i bagi si igo, e cam acelasi soft; pt usb are iesire cu mufa usb, cam 30 cm de cablu, dar banui ca poti sa-i pui si prelungitor, si merg inclusiv harduri pe usb, asa am inteles; nu mi s-a parut mare, comparativ cu ce am vazut pe piata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super tare Mfd-ul Raduu. Un pret ceva ? A ....comenzile de pe volan iti mai merg? :censur: Safe

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Display-ul se poate lua ? sau ramane mereu pe masina, ma bate gandul si pe mine sa-mi iau asa ceva dar imi este frica de prieteni .Ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este al meu....am pus o poza de pe net, am vrut sa vad cu arata asa orientativ. Am cautat la noi si numai preturi "adevarate" am gasit.

maxu pune si tu niste poze dupa ce il montezi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@maxu

... sper sa imi ajunga si adaptoarele pe saptamana viitoare si sa-l pun sus.

ce fel de adaptoare... eventual pune o poza si cu spatele aparatului, ca fata am vazut-o...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am gasit un site destul de interesant..... Aici

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Care nu merge ...:tomato:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am gasit navi plus pt audi la 350 euro spre ex, pe site-ul postat de tine (care merge :tomato: ) e 660 euro. Alea pentru VW nu stiu daca merg pe Golf IV...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

350 de euro este un pret ok pt un navi...dar nu este nou, din cauza asta costa atat.

Oricum eu zic ca merita o asemenea investitie.....parerea mea... care este.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma intarzie cei cu adaptoarele pt dvd - rama pt a se potrivi dvd-u in bord - ce aveau pe stoc era fisurat, si doar prin 7,8 primesc si imi trimit altul - si doar apoi o sa pot monta si pune poze; o sa fac tot atunci si poze cu spatele aparatului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!