Jump to content

Adaptive Air Suspension


VVV
 Share

Postare recomandată

Stie careva daca pe un Audi A6 Avant 2006 3.0TDI se poate monta si ulterior(dupa ce a iesit din fabrica) aceasta suspensie?Pentru drumurile noastre eu nu concep masina fara aceasta suspensie.Cine are posibilitatea si isi comanda masina noua merita sa opteze pentru acest tip de suspensie - 1800euro costa in momentul comenzii.

Care este diferenta de garda la sol intre un BMW530XD(E60) si Audi A6 Avant 2006 3.0TDI?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Citi km. are si din ce an este masina?

Eu zic ca este compromisul ideal pentru cine vrea o masina cu garda la sol adaptabila in functie de situatii si nu vrea sa isi cumpere un Touareg, Q7...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@VVV,ce zici de noul Allroad unde aceasta suspensie apartine dotarilor de serie?

Si comparativ cu namila de Q7 arata mult mai bine.Ceea ce ma mira este faptul ca au cam acelasi pret...

Referitor la modele vechi de Allroad cu aceasta suspensie stiu ca mai pica pernele de aer si sunt costisitoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Allroad-ul este mai scump ca A6, o sa intreb zilele astea la reprezentanta sa vad daca se poate opta si dupa pentru aceasta optiune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cit costa un telescop de asta pentru o asa o suspensie ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!