Jump to content

Schimbare Iluminare Bord


cata_76_isy
 Share

Postare recomandată

iti raspund tot eu...in jur de 80 toata masina(asta cu rezerva ca e posibil sa mai strici 1-2 daca nu ai experienta)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • garfield

    6

  • cata_76_isy

    5

  • gabriel

    3

  • sibianul

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare! Ma poate ajuta cineva cu o poza la o placa de bord de Octavia 2(fata cu ledurile)? Masina e din 2006 , 1.9TDI si ceasurile au ecran mic (ca cele din poza). Cate SMD-uri ar fi de schimbat? Intelesesem ca in jur de 25?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Daca nu ma insel sunt 26 de leduri fara ledurile de la ecran. Nu am avut de a face cu ecran mic doar mare insa la cel mic sunt undeva pe la 10-20 de leduri. Iar ca sa fii sigur cumpara 50 sa ai si de rezerva ca se mai nimereste unul sa nu fie bun dintr-un lot mare. Eu ma ocup cu schimbatul ledurilor la majoritatea masiniilor dar doar in Constanta ca sa pot face si proba si sa fie mai usor cu garantia. Asa ca cine doreste un alt iluminat pot sa il ajut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la Octavia 2 sunt mai putine decat la generatia anterioara - Golf 4, Passat b5....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!