Jump to content

Service In Bistrita


Extreme
 Share

Postare recomandată

Care este cel mai bun service in bn, bineinteles ma refer la cei mai buni mecanici si cei mai seriosi?
Voi unde mergeti?

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mecanici buni sunt mai multi, si nu au de gand sa lucre pt vreo reprezentanta. :D

Eu sunt subiectiv, dar daca vreti, va spun pe unde puteti merge.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca la service-ul de langa RAR (cred ca Autorom se numeste),eu acolo mi-am facut revizia si distributia...lucreaza curat si OK

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti merge langa Rompetrol - s-a deschis un service nou - si ii stiu de mult pe baieti. Mie mi-au lucrat la Polo, la A6 si la A4. Au si stand de directie, si aparat de reincarcat clima (cu freon si ulei). Tare multumit de ei, baietii is vechi in bransa si stiu meserie.

Se poate comanda tot ce vreti acolo de la piese la accesorii, la jante anvelope, orice.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Recomand cu incredere service-ul din fostele garaje ale partidului P.C.R , sau in spate la fostul Liceu Sanitar de pe bd.Republicii. Este si o spalatorie auto acolo.

Din pacate, am fost venoit sa apelez de mai multe ori la ei, si am fost foarte multumit. In comparatie cu alte experiente din service-uri bistritene ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O mica completare, au si tester (doua - Guttman si Kts) pt masini, vad cam toate masinile care sunt pe piata - la renault parca nu au luat mufele, dar vorbim totusi despre masini ;).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va multumesc pt. sfaturi. Am sa incerc in unu din locurile mentionate mai sus. Am ceva la suspensie, capul de planetara cred!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am ceva la suspensie, capul de planetara cred!

poi ce are una cu alta? suspensia cu planetara??? :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Poti merge langa Rompetrol - s-a deschis un service nou - si ii stiu de mult pe baieti. Mie mi-au lucrat la Polo, la A6 si la A4. Au si stand de directie, si aparat de reincarcat clima (cu freon si ulei). Tare multumit de ei, baietii is vechi in bransa si stiu meserie.

Se poate comanda tot ce vreti acolo de la piese la accesorii, la jante anvelope, orice.

Unde langa rompetrol pe centura? am fost azi si nu am gasit nici un service pe acolo.

Da-mi te rog niste detalii!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poi ce are una cu alta? suspensia cu planetara??? :blink:

Directia - scuze (m-am balbait si eu un pic :scratch: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poi ce are una cu alta? directia cu planetara???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu are? Atunci scuze! Is cam pasta cu mecanica! :scratch:

Ma gandeam ca are cu directia deoarece imi pacane cand fac dreapta si accelerez, daca nu accelerez nu suna. Am si un pic de joc in volan si pe langa astea mai imi si scartaie volanul cand e cald afara! (deci din pacate cred ca am si ceva la directie :blink: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

planetara dusa - asa ai simtomele - viz-a-vis de fulgerul - cum ajungi pe centura si faci stanga, Rompetrol e pe dreapta, si e o casa mare care are intrarea de pe dalele rompetrolului, chiar de unde incepe, cu piatra in curte si multe masini pe acolo. Usile serviceului sunt in spate, de aia le-ai ratat. Doar una e in fata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok merci mult am sa merg maine sa mai incerc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Acolo la Auto Meister mi-am pregatit si eu masina pt ITP .. si sunt multumit de ei. Cred ca ala o sa fie singurul service la care o sa mai ajunga masina mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Pentru o geometrie ce service recomandati din Bistrita ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Deci si prin urmare...

 

In Bistrita care e service-ul pe care mi-l recomandati care nu ma usuca de bani si are oameni seriosi?

 

Trebuie sa imi repar 2 iale, un motoras la un geam, clima si sa imi faca o inspectie calumea la masina ca sa imi zica clar ce trebuie neaparat inlocuit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

o intrebare ... in Bistrita unde as putea merge sa imi curate turbina?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Buna ziua,

Deoarece doresc sa achiziționez un VW golf 7, mașina fiind în Bistrița, iar eu din Iași, apelez la bunăvoința dumneavoastră dacă îmi puteți recomanda un service ok unde as putea face verificările necesare, citire parametri injectoare, rog, etc cât și partea de rulare. 

Va mulțumesc anticipat pentru eventualele recomandări

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!