Jump to content

Noutati de la Seat


black_shadow
 Share

Postare recomandată

Mama, mama!!! :rolleyes: Leonul CC arata MORTAL

Ce A4, seria 3 & co. decapotabile... - Leonul "ii face" :rolleyes:

Poate doar un SIX series sa arate mai bine :P

Un FR sau Cupra CC pe cand? Poate dau comanda sa vina la primavara :ceuameni:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arata binisor mai multe poze ar elucida treaba. Am sa mai caut si eu. Ar fi pentru prima oara cand seat produce o decapotabila :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Leon FR TFSI

Am stat astazi pe langa el de-mi curgeau balele:geamuri fumuri pe spate,xenon,kit bluetooth,cadrane albe..si bineinteles..culoarea masini..neagra! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am si eu o nelamurire, este vreo diferenta intre g5 gti 2.0fsi 200 cp si leon fr 2.0 Tfsi 200 cp sau doar diferenta de denumire(fsi=tfsi) ambele avand 200 de cp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

havoc .. pozele alea ale tale sunt cu un Leon Sport UP TFSI 185 CP .. nu e FR :D, FR-ul are siglele puse pe toate partile si nu scrie motorizarea (sper sa nu ma insel) .. vezi la colegul nostru Rico7.. e masina ca al lui

revenin OnT .. noul FR mi se pare prea tare, si mai ales pretul de 19.000 EUR cip ptr tfsi 200 CP .. super masina !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este FR...avea pe spate sigla cu FR..si daca te uiti atent..la spoiler-ul fata...o sa vezi ca este cel de FR!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este FR. Jantele si spoilerul sunt numai la FR. Emblemele sunt intr-adevar puse ciudat. La vechiul FR scria "FR" pe aripile fata dar nu si pe haionul spate unde era "20vt" , la cel nou scrie "FR" pe haionul spate dar "TFSI" pe aripile fata. Au ametit-o de tot.

Modificat de Deceunink
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pare ca este FR :D .. scuzele mele, pe configurator la SEAT.ro FR-ul are sigla pe margini

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca la Cupra...toate literele de la TFSI vor fi rosii!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este FR. Pe lateral are inscriptionata motorizarea (TFSI) si doar pe haion in partea dreapta are logoul FR, scaunele fata inscriptionate FR, volanul cu logo FR, cadranele pe fond alb si logoul FR, schimbatorul cu logou FR, jante de 17". Am intrebat de curiozitate la Metrotehnica si prima revizie costa in jur de 7 milioane.

Modificat de black_shadow
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este FR...avea pe spate sigla cu FR..si daca te uiti atent..la spoiler-ul fata...o sa vezi ca este cel de FR!

si unde anume l-ai vazut? pe strada sau la Metrotehnica?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa fie unul dintre cele mai frumoase cc-uri de pe piata..parerea mea! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Alto-Syncro!

il au pentru show-room? ca o sa trec luni pe acolo, am o problema la Ibiza... ma gandeam ca poate reusesc sa-l vad live pana imi soseste mie (adica la sf. lui septembrie, sper).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nope..era pt un client! :unsure:

Au la Drive test unul pe motorina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aham, merci.

si cel pe motorina e tot negru? vroiam doar sa vad cum arata, o sa am destul timp de drive test :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In ciuda zvonurilor aparute cum ca Seat a scos de pe Leon semnalizarea acustica pentru centura de siguranta dupa efectuarea testelor EUROENCAP, Seat infirma acest fapt:

"Press release

Martorell, 29.08.2006

WITHOUT CHANGES IN THE SAFETY EQUIPMENT

The SEAT Le

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Sunt tare curios cum va arata pe viu!

Am inteles ca in curand o sa vina si la noi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu tot respectul dar zici ca e un gandac deformat nu-mi place acest "monovolum" , bineinteles este o parere personala !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!